Şok Haber Erkan Petekkaya'nın Uçağı Düştü

Bugün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'nda pistten çıkarak alev aldığı öğrenilen uçağın Kayıtdışı çekimlerinde Erkan Petekkaya'nın bindiği uçak olduğu öğrenildi

Şok Haber Erkan Petekkaya'nın Uçağı Düştü

Bugün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanına düştüğü öğrenilen ve görgü tanıklarında şok etkisi yarattığı belirtilen uçağın ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın bindiği uçak oldu öğrenildi.

Özel bir magazin gazetesinde olaya ilişkin olarak yer alan habere göre;  Bugün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı’na acil iniş yapması gerekirken, ani bir hareketle havalimanından çıkan ve hızlıca alev alan uçağın ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın Kayıtdışı dizi çekimlerinde bindiği uçak olduğu öğrenildi.

Olaya ilişkin yapılan açıklamalara göre ise TC-KON tescilli olduğu öğrenilen uçağa ünlü oyuncu Erkan Petekkaya,  Kayıtdışı dizisinde yer alan bir sahne gereği,   Afganistan’a gitmek için binmişti.

Yine özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; ise uçağın Atatürk Havalimanında pistten çıktığı ve alev aldığı sırada uçağın yanında bulunan 4 kişinin de yaralandığı öğrenildi.

Erkan Petekkaya Kimdir?

1970 Elazığ doğumlu olan Erkan Petekkaya, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’dan mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

Amatör olarak hazırladığı kamera şakaları programları sayesinde televizyon hayatına adım atan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Aynalı Tahir dizisi ile oyunculuğa giriş yapmıştır. Dizide gösterdiği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu sonraki yıllarda ise; Güzel Günler, Aşkına Eşkıya, Köpek, Gelincik, Gecenin Kanatları, Hanımın Çiftliği, Bahar Dalları, Sonbahar, Paramparça, Öyle Bir Geçer Zamanki başta olmak üzere birçok başarılı film ve dizi projesinde yer aldı.

 

kayıtdışı erkan petekkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıfır Bir Neden Yok
Sıfır Bir Neden Yok
Turkcell BİP kullanıcı sayısını katladı
Turkcell BİP kullanıcı sayısını katladı