Snapchat artık bilgisayarda

Milyonlarca kullanıcı tarafından büyük bir beğeni ile takip edilen Snapchat uygulaması akıllı telefonlardan sonra artık bilgisayarlarda da kullanılabilecek.

Snapchat artık bilgisayarda

Sosyal iletişim platformlarından birisi olan Snapchat uygulaması akıllı telefonlardan sonra artık bilgisayarlarda da kullanılabilecek.

İddialara göre Google firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre geçtiğimiz günlerde firmanın son ürününün tanıtıldığı lansmanda Snapchat’ın Pixelbook’a aktarıldığı belirtildi.

Sosyal iletişim platformu Snapchat sadece Google firması tarafından üretilen işletim sistemini kullanan Chromebook’larda aktif hale gelecek.

Bilgisayarda kullanılan Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal paylaşım platformlarına kıyasla Snapchat sadece iPhone ve Android telefonlarda kullanılabiliyordu. Ancak Snapchat’inde bilgisayarlarda kullanılabilmesi için çalışmalar başlatıldı.

Tahminlere göre ise; Snapchat’in bilgisayar uygulaması sayesinde kullanıcılar birbirleri ile de mesajlaşmanın yanı sıra kaydedilmiş fotoğraf ve videoları da görüntüleyebilecek.

Snapchat Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Üyeleri tarafından büyük bir keyifle kullanılan ve sosyal medya tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan  Snapchat uygulaması, üyelerine fotoğraf ve video çekme imkânı tanırken aynı zamanda Snapchat ,çekilen görüntülerin ve videoların üzerine anında not ekleme özelliği ile de diğer sosyal paylaşım sitelerinden ayrılmaktadır.

Gönderilen mesajları kısıtlama özelliği ile de, kullanıcılarından büyük beğeni toplayan Snapchat’in bu özelliği sayesinde kullanıcılar karşı tarafa gönderdikleri mesajın görünme süresini kendileri ayarlayabiliyor.

Kullanıcılarına ekran görüntüsü alma imkânıda veren Snapchat’in sevilmeyen özellikleri arasında yer alan tek özelliği olmakla birlikte, bunun nedeni ise ekran görüntüsü alınan kullanıcının anında bu durumdan haberdar edilmesi.

snapchat snapchat nedir snapchat özellikleri nelerdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor