“Size hiç pırlanta alındı mı?” sorusuna öyle bir cevap verdi ki

Show TV’nin sevilen programı Dünya Güzellerim’in sevilen ismi Bülent Ersoy muhabirlerin sorduğu soruya öyle bir gönderme yaptık ki eski sevgililerin bu cevaba yanıtları ne olacak merak konusu.

“Size hiç pırlanta alındı mı?” sorusuna öyle bir cevap verdi ki

Önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülenen Diva Bülent Ersoy öyle bir açıklama yaptı ki. Develi Restoran’da yemek yiyen sanatçı, çıkışta bir mağazadan alışveriş yaptı.

Şimdilerde Dünya Güzellerim adlı programla adından söz ettiren Ersoy mekan çıkışı soruları yanıtladı. Nişantaşı’nda bulunan Develi Restaron’da yemek yiyen Ersoy, karnını doyurduktan sonra bir mağazaya girerek burada uzunca bir süre alışveriş yaptı. Görüntü almak için bekleyen muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Diva’nın parmağındaki pırlanta yüzük dikkat çekti.

Pahalı takılarıyla ünlenen Bülent Ersoy,  “Size hiç pırlanta alındı mı?” sorusunu kahkaha atarak şu yanıtı: “Bana pırlanta alacak adam daha bana denk gelmedi. Beni hep açlar buluyor! ”açıklamasında bulundu. Sosyal medya üzerinde bu açıklamayı haklı bulanlar da eleştirenler de oldu. Diğer yandan Diva’nın bu açıklamasına eski sevgililerinden ne yanıt geleceği ise merak konusu.
 

Bülent Ersoy Bülent Ersoy'un pırlantası kaç para Pırlanta Dünya Güzellerim Diva
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı