Siyah İnci 5. bölüm fragmanı yayında

Star TV’nin yakından takip edilen dizisi Siyah İnci’nin merakla araştırılan 5.bölüm fragmanı yayınlandı.

Siyah İnci 5. bölüm fragmanı yayında

Başladığı günden bu yana reyting sıralamasında zirveyi oynayan sevilen dizinin oyuncular ise,  Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Neriman Uğur, Hüseyin Avni Dalyan ve Berk Hakman gibi isimlerden oluşuyor.

Diğer yandan Perşembe akşamları izleyicisiyle buluşan dizinin yayınlanan 5.bölüm fragmanın da Hazal’dan intikam almaya kararlı olan ve onun kendisini zenginlik için terk ettiğini düşünen Kenan intikam için, Vural’ın şirketine ortak olacak. Bu durumu karşısında çılgına dönen Vural ise Kenan’ı öldürme planlarını hızlandıracak. Kenan’in intikam hırsıyla Hazal’a zarar verip vermeyeceği merak konusu.

Siyah İnci 4. Bölümde Yaşananlar:
Geçtiğimiz hafta yayınlanan 4. Bölümünde,  Hazal başına gelenleri açıklamayı bir türlü cesaret edemediği Kenan İle büyük bir yüzleşme yaşamış ve Kenan’ı artık onu sevmediğine ikna ederek terk etmişti.

Kenan yaşadığı ayrılık acısı ile kıvranırken aynı zamanda bu ayrılığı ve çektiği acıyı Hazal ile Vural’ın yanına bırakmamak için intikam hazırlıklarına koyulmuştu. Hazal’ın Kenan ile olan aşkına ve yüzleşmesine şahit olan annesi de kızının başına gelenlerden habersiz olarak onu evlatlıktan reddetmişti.

Ablasını kurduğu tuzaklarla Vural ile evlendirmeyi başaran Ebru ise hali hazırda intikam planlarına koyulan Kenan’ın aklını karıştırarak onu kedisine çekmeyi başarabilmişti. Hazal’ı elde edebilmek için evlenmenin yeterli olmayacağının farkına varan Vural, Hazal ile arasında ki tek engeli Kenan’ı öldürtmek için harekete koyulmuştu.

Siyah İnci 5. Bölüm Fragmanını İzlememek İçin Linke Tıklayınız 

Siyah İnci Siyah İnci fragmanı Siyah İnci yeni fragman Siyah İnci 5.bölüm izle Siyah İnci Hazal Siyah İnci Vural
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
Galatasaray transfer haberi
Galatasaray transfer haberi