Siyah İnci 4. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in paylaştığı Siyah İnci dizisinin 4.bölüm fragmanı yayınlandı. Henüz başlayalı kısa bir zaman olan Siyah İnci kısa zamanda oldukça başarı elde etti.

Siyah İnci 4. bölüm fragmanı yayınlandı

Kenan, Hazal ve Vural arasında yaşanan heyecan, dram ve aşk dolu sahneleri ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyen Siyah İnci’nin yayınlanan 4.bölüm fragmanın da ise, Vural’ın annesi Hazal’ı oğlunu mutlu edemediği halde başına gelecekleri konusunda tehdit ederken, Hazal’ı artık tamamen kaybettiğine ikna Olan Kenan ise Hazal ile Vural’ın düğünü basacak ve silahını çekecek. Kenan’ın silahı ateşleyip ateşlemeyeceği ise şimdilik merak konusu.

Siyah İnci 4.Bölümde Yaşananlar:
Star TV’nin Perşembe dizisi olan Siyah İnci’nin geçtiğimiz hafta yayınlanan 3. Bölümünde Vural’ın kendisine tecavüz ettiğini Kenan’a açıklamayan Hazal sevdiği adamı terk ederek kendisini Kenan’ın hayatı ile tehdit eden Vural ile evlenme kararı almıştı.

Bu durum ise en çok Demiroğulları ailesine dünür olacak olan Halil ile Kenan’a platonik aşık olan Ebru’yu sevindirmişti. Hazal’ın Vural ile evleneceğini öğrenen Kenan bu durum karşısında çılgına dönerken Vural ise Hazal ile evliliğine engel olacağını düşündüğü Kenan’ı ortadan kaldırmak için onun teknesini kundaklatmıştı.

Siyah İnci 4. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Linke Tıklayınız

Siyah İnci Siyah İnci dizisi Siyah İnci Kenan Siyah İnci Vural Siyah İnci Hazal Siyah İnci fragmanı Siyah İnci 4. bölüm fragmanı Siyah İnci yeni bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor