Siyah Beyaz Aşk 7. bölümde Ferhat’ı kim kurtaracak

Kanal D ekranının yakından takip edilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman da Ferhat’ı kimin kurtaracağı merak konusu oldu.

Siyah Beyaz Aşk 7. bölümde Ferhat’ı kim kurtaracak

Pazartesi akşamları yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizi Siyah Beyaz Aşk’ta dün akşam son bölümde Ferhat’ın vurulması diziye damga vurdu. Peki, Ferhat ölecek mi? Ya da Ferhat’ı kim kurtaracak? Ferhat ve Aslı peşlerindeki adamlardan kurtulmak için dağ evine kaçtılar. Fakat adamların onları bulması uzun sürmedi. Ferhat'ın kendini feda etmesi Aslı'yı büyük bir çıkmaza sürükler. Diğer yandan Ferhat ölmeyecek dilsiz yada ihtiyar Ferhatı kurtaracak.

SİYAH BEYAZ AŞK 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Siyah Beyaz Aşk’ın 20 Kasım 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Aslı ile Ferhat’ı büyük bir tehlike bekliyor; ikilinin bir arada olması birbirlerine olan duygularını sorgulamalarına neden oluyor! Aslı ile Ferhat, peşindeki adamlardan kurtulabilecekler mi? Aslı ile Ebru, Namık Emirhan'ın maskesini düşürecek belgelere ulaşabilecekler mi? Namık Emirhan'ın düşmanı Şahin Cigal'ın hedefi ne?

Savcı Yiğit ve Cem Çınar, Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için harekete geçerler. Cem, kardeşi Aslı’nın onlardan kurtulması için her şeyi yapmaya hazırdır. Ebru da arkadaşı Aslı’ya yardım edebilmek için hayatını tehlikeye atar. Evde kıyılan nikah töreni sırasında gizli dosyalara ulaşmak isteyen Ebru, Ferhat’ın baskınıyla büyük tehlikeye düşer. Aslı, Ebru’yu kurtarmayı başarsa da Ferhat’tan kurtulamaz.

Ferhat, Aslı ile Ebru’nun kendisinden bir şeyler gizlediklerinin farkındadır. Aslı ile yüzleşen Ferhat, yine tehdit etmekten kaçınmaz. Öte yandan Aslı ile Ferhat, ilk defa birlikte hareket edeceklerdir. Ferhat’ın peşine düşen Şahin Cigal ve adamları, ikilinin büyük bir mücadele vermelerine neden olur.

Aslı ile Ferhat, hayatlarını kurtarmak isterlerken baş başa kalırlar. Aslı, Ferhat’ın duygularını sorgulamaya başlarken kendi duygularıyla da hesaplaşmak zorunda kalır. İkilinin içine düştüğü bu durum, büyük bir sürprizi beraberinde getirecektir. 

SİYAH BEYAZ AŞK 7.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

Siyah Beyaz Aşk Siyah Beyaz Aşk 7.bölüm fragmanı Siyah Beyaz Aşk dizisi fragmanı Siyah Beyaz Aşk Ferhat Siyah Beyaz Aşk Aslı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a destek ziyareti
Kayserispor’a destek ziyareti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti