Sırbistan'dan 5 Ton et ithal etmek için hazırız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sırbistan ziyaretinde yapılan açıklamalara göre; Sırbistandan 5 bin ton et ithal edilmesi için gerekli olan anlaşmalar imzalandı.

Sırbistan'dan 5 Ton et ithal etmek için hazırız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalara göre; , Sırbistandan 5 bin ton et ithal edilmesi için gerekli olan anlaşmalar imzalandı.

2 günde 16 anlaşma imzalandı

Sırbistan’a gerçekleştirdiği seyehatinde Sırbistan’da bulunan Novi Pazar Büyükşehir Belediyesi önünde halka açıkbir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülke ile olan ekonomik ilişkilerimize yönelik olarak yaptığı açıklamada; "Dün 12 anlaşmaya imza attık, bugün burada 4 anlaşma daha imzalayacağız. 2 günde 16 anlaşma imzalanmış olacak" ifadelerini kullandı.

Türkiye Sırbistan’a yönelik yatırımlara destek verecek

Türk işadamlarına Sırbistan’a yatırım yapmaları için çağrıda da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuyla ilişkili olarak yaptığı konuşmada  “"Türkiye, Sırbistanın kalkınması için atılacak her adıma destek verecektir. İşadamlarımızı Sırbistana yatırıma davet ediyoruz. Halkbankın Sırbistanda açtığı şubeler bu anlamda önemlidir" dedi.

5 Bin Ton Et İthalatı İçin Anlaştık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Sırbistandan 5 bin ton et ithal edilmesine yönelik gerekli olan anlaşmaların imzalandığını da belirtti.

sırbistan recep tayyip erdoğan novi pazar et ithali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor