Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor ?

internetten yayınlanan ve bir çok televizyon dizisinin hayal bile edemeyeceği reytinglere ulaşarak şöhrete kavuşan Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da dizisi 4. Sezon çekimlerine başladı...

Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor ?

Sosyal Paylaşım sitesi YouTube üzerinden önce amatör çekimlerle adından söz ettiren ardından BluTv ile profesyonel bir anlaşmaya imza atan Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da dizisinin 4. Sezon çekimleri başladı.

Adana’nın Ceyhan İlçesi’nde bulunan Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Güneydoğulu ailelerin çocuklarının mahallelerinde yaşadıkları hesaplaşmaların ve arkadaşlıkların konu alındığı dizi, uyuşturucu ile mücadele eden eli kanlı gençleri konu almakta. Savaş Satış, Cihangir (Cio), Özgür üçlüsünün başrollerinde yer aldığı ve tamamı amatör oyunculardan oluşan dizi, özellikle son sezon final sahnesiyle nefes kesmişti. 

3. Sezon 8. Bölümle BluTv ekranlarına gelen ve sezon finali yapan dizinin yeni bölümlerinin başlama tarihi belli oldu. Nisan ayı itibariyle yeni sezonun ekranlara geleceği dizi’nin çekimlerinin başladığı bilgisine ulaşıldı. Cezaevinde kanlı bir hesaplaşmayla sezon finali yapan dizinin yeni sezonunda büyük patronlarla yeni hesaplaşmalar boy gösterecek.

Sıfır Bir Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da 01 Sıfır Bir 4. sezon Sıfır Bir 4. sezon ne zaman başlayacak Sıfır Bir 4. sezon başlama tarihi Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza