Sıfır Bir 3. Sezon Çekimleri Başladı

Olaylarıyla meşhur Adana'nın kendinden bile meşhur semti Hürriyet Mahallesini konu alan S1F1R B1R Bir Zamanlar Adana dizisinin 3. sezon çekimleri başladı.

Sıfır Bir 3. Sezon Çekimleri Başladı

Adana'nın ve hatta Türkiye'nin bile sayılı mahallelerinden birisi olan Hürriyet Mahallesi'nde yaşananların konu alındığı S1F1R B1R Bir Zamanlar Adana Dizisi'nin merakla beklenen 3 sezon çekimlerinin başladığı bilgisine ulaşıldı.

Yaklaşık 40-50 dakikalık süreler halinde çekilen ve her sezona sadece 5 bölüm sığdırılan S1F1R B1R Bir Zamanlar Adana, 15 günde bir YouTube üzerindeki kanalından takipçilerine ulaşıyor. 2. Sezon finalinin ardından uzun bir zamandır sessizliğini koruyan dizinin, yeni sezon çekimlerinin başladığı iddia edildi. Bir çok tv portalı tarafından transfer edimek istenen ve hatta 15 günlük yerine haftalık olarak çekilmesi için teklifte bulunulan dizinin, yine youtube üzerinden yayın yaparak takipçilerine ulaşacağı öğrenildi.

Adana'nın Seyhan İlçesi'nde çoğunluğu Güneydoğulu vatandaşların yaşadığı ve bu ilin en belalı semti olarak bilinen Hürriyet Mahallesi'nde yaşanan olayların konu edilerek dizi haline getirilmesi milyonlarca kişinin dikkatini çekti. Vatandaşların Youtube üzerinden yarım milyonu aşan abone sayısına ulaşmasının yanı sıra her bir bölümü milyonlarca kez izlenen Sıfır Bir Dizisi, sansürsüz ve tüm doğallığıyla yayınlanmakta.

Çekimlerine yeni başlanılan dizinin Eylül ayı itibariyle yayınlanacağı bilgisine ulaşıldı.

S1F1R B1R S1F1R B1R Bir Zamanlar Adana S1F1R B1R Bir Zamanlar Adana Dizisi Sıfır Bir Sıfır Bir Dizisi Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana Dizisi Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana Dizisi 3. Sezon Sıfır Bir 3. Sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı