Sibel Kekilli'den Türkiye'ye Tepki

Sibel Kekilli İnstagram üzerinden aldığı eleştiriler üzerine Instagram hesabını Türk kullanıcılara kapadı.

Sibel Kekilli'den Türkiye'ye Tepki

Ünlü oyuncu Sibel Kekilli, kendisine Instagram üzerinden yapılan kötü yorumlar nedeniyle Instagram hesabını Türkiye kullanıcılarına kapadı.

Bu davranışı ile hayranlarından tepki topayan ünlü oyuncu Sibel Kekilli’nin, konuya ilişkin olarak ise hesabından yaptığı açıklamada;

"Kısa bir süreliğine veda etme zamanı… Öyle görünüyor ki paylaştığım son iki gönderiyle çok hassas bir konuya değinmişim. İyi yanı şu ki bütün o ikiyüzlüler, maskelerini çıkarıp çirkin yüzlerini gösterdiler. Burada her şeyi yeni baştan açıklamaya hiç niyetim yok, ama her şey tek bir sonuca varıyor: Bir kadın ne yapmış veya yapıyor olursa olsun, bu sadece ve sadece ONUN hayatı ve ONUN bedenidir. Mini etek giymek, otobüste yalnız başına oturmak, sokak ortasında bira içmek- bunlar onu fiziksel veya psikolojik olarak taciz etme hakkını kimseye vermez. Bıkmadan usanmadan beni destekleyen bütün hayranlarıma çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum." İfadelerini kullandı.

Sibel Kekilli Kimdir?

1980 yılında Almanya Heilbronn’da dünyaya gelen Sibel Kekilli, Fatih Akın tarafında keşfedilerek ilk olarak, Duvara Karşı filmi ile oyunculuk hayatına adım attı.

Bu filmde gösterdiği başarılı performansı ile üne kavuşan Kekilli sonraki yıllarda ise, Eve Dönüş, Son Tren, Game of Thrones, Ayrılık, Pihalla, Fay Grim, Kebab Connectioni Gegen die Wand, wilde SexNächte, Casa Rosso olmak üzere birçok başarılı film ve dizi projesinde yer aldı.

sibel kekilli duvara karşı Eve Dönüş Fatih Akın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı