Şeytan Elleri Yüzünden Okula Alınmıyor

Hindistan'lı Tarık teşhis edilemeyen hastalığından dolayı okula kabul edilmiyor.

Şeytan Elleri Yüzünden Okula Alınmıyor

Tıp tarafından teşhis edilemeyen ve anormal derecede büyük ellere sahip olan Tarık, lanetli olduğuna inanan köylüler tarafından ‘Şeytan’ lakabıyla anılıyor.

Henüz 12 yaşında olan ve Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinde yaşayan Tarık, doğuştan gelen ve teşhis konamayan hastalığı nedeniyle anormal derecede büyük ellere sahip.  

Diğer yandan en büyük üzültü Tarık için okula alınmaması. Çünkü anormal boyutlardaki ellere sahip olan Tarık köylüler tarafından lanetli olarak görülüyor ve şeytan olarak çağırılıyor. Ayrıca Tarık, elleri diğer öğrencileri korkuttuğu için okula kabul edilmiyor.


Bazı doktorlar tarafından fil hastalığına sahip olduğu düşünülen Tarık’ın ellerinin uzunluğu 31 santimetreye kadar ulaşıyor. Babasını kaybettiğinden beri tedavi masraflarını karşılayabilecek durumda olmadıkları için doktora görünemeyen Tarık, yine de bir gün iyileşeceğine olan inancında.
Tarık, ‘İnsanlar durumumun bir lanet sonucunda oluştuğuna inanıyorlar.

Tedavi edilebilecek tıbbi bir durum olduğunu bilmiyorlar.’ ifadelerini kullanıyor. Yemek yemek, giyinmek gibi günlük aktiviteleri gerçekleştirirken bile yardıma ihtiyaç duyan Tarık, diğer çocuklar gibi normal ellere sahip olmak ve okula gidebilmek için yardım bekliyor.

Hindistanlı Tarık Fil Hastalığı Tarık Elleri Yüzünden Okula Gidemiyor Elleri Yüzünden Şeytan Diyorlar Şeytan Hindistan Hindistanlı Şeytan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı