Şeyma Subaşı Düğününde Kızını Nedime Yaptı

St.Tropezde gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşına kızları minik Melisa nedimelik yaptı.

Şeyma Subaşı Düğününde Kızını Nedime Yaptı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın St.Tropezde gerçekleşen efsane düğünün de Şeyma Subaşı’na ikilinin 2013  yılında dünyaya gelen kızları Melisa nedimelik yaptı.

Günlerdir magazin ve sosyal medya gündeminden düşmeyen ünlü çift Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’nın tanışması Varmısın Yokmusun yarışması ile başlamıştı. 2009 yılında sunuculuğunu Acun Ilııcalı’nın üstlendiği yarışamaya katılan Şeyma Subaşı o dönem henüz 19 yaşındaydı.

Bugün itibariyle ünlü çift Fransa-Marsilyada, St. Tropezde ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Dün de nikâh törenleri gerçekleştirilen çifte oyuncu Eser Yenenler tarafından sembolik bir nikâhta kıyıldı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın sembolik olarak yapılan nikâh töreninde kızları minik Melisa’da giydiği gelinlikle annesi Şeyma Subaşı’na eşlik etti.

Şeyma Subaşı Kimdir?

1990 İstanbul doğumlu olan Şeyma Subaşı, eğitim hayatını İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Eğitim hayatının ardından Subaşı, ilk olarak Acun Ilıca’nın düzenlediği programlarda kostüm tasarımcılığı yaparak meslek hayatına başlamıştır.

Acun Ilıcalı Kimdir?

1969 Edirne doğumlu olan Acun Ilıcalı, ilk kez Beşiktaş muhabirliği yaparak televizyon hayatına adım atmıştır. Muhabirlik kariyerinde gösterdiği başarılı dikkatleri çeken Acun Ilıcalı daha sonra, Show Tv kanalına transfer olarak bir dönemin efsane magazin programlarından olan Televole’nin yapımcılığını üstlenmiştir.

2005 yılına gelindiğinde Acun Medya isimli yapım şirketini kuran Ilıcalı, şirketi ile birlikte,  O ses Türkiye, Yeteneksiz Sizsiniz Türkiye, Survıvor Türkiye, Fear Factor, Var mısın Yok Musun gibi birçok yabancı yapım şirketlerine ait yarışmaları Türkiye’ye kazandırmıştır.

Yapımcı Acun Ilıcalı aynı zamanda gösterdiği başarılar ile En İyi Başarılı Erkek Sunucu Altın Arılar ödülü başta olmak üzere birçok ödüle de layık görülmüştür.

şeyma subaşı acun ılıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı