Şeyma Subaşı 2.kez mi anne oluyor

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı akılları karıştıracak bir paylaşımla 2.kez mi anne oluyor dedirtti.

Şeyma Subaşı 2.kez mi anne oluyor

Yakından takip edilen Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ederken, son paylaşımı akılları karıştırdı.

Şeyma Subaşı dün bir kadın Doğum doktoruna gitti , “acaba hamile mi?” Dedikodularını beraberinde getirdi.

Magazin ve sosyal medyanın yakından takip ettiği Şeyma Subaşı 2.kez mi anne oluyor.

Acun Ilıcalı’nın biricik eşi Şeyma Subaşı’nın özel bir hastanenin kadın doğum uzmanıyla resim çekip sosyal medya da paylaşması hamile mi dedirtti. Peki, Subaşı hamile mi bu iddia ve dedikoduların gerçek olup olmadığı ileri ki zamanlarda belli olacak.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?
02.07. 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'nda tamamlamıştır. 16 yaşından beri modellik yapmaktadır. 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak derece elde edememiştir. 2008 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılmış ve yapımcı Acun Ilıcalı ile ilişkileri başlamıştır. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sosyal medyada Şeyma Subaşı ile resimlerini paylaşmalarıyla gündemden düşmemektedirler. Şeyma Subaşı'nın Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı vardır. Paylaşımlarıyla sosyal medyanın en fenomen isimleri arasındadır.

Şeyma Subaşı 2.kez mi hamile Şeyma Subaşı hamile Şeyma Subaşı Şeyma Subaşı anne mi oluyor Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu
Arnavutköy son dakika.. Suriyeli baba dehşeti
Arnavutköy son dakika.. Suriyeli baba dehşeti