Şevkat Yerimdar yıkıldı - Esin evlenecek mi?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Şevkat Yerimdar isimli dizide Esin'in kendisine yapılan evlilik teklifine olumlu yanıt vermesi mahalleyi üzüntüye boğdu

Şevkat Yerimdar yıkıldı - Esin evlenecek mi?

Fox Tv kanalında her Cuma akşamı gösterime giren Şevkat Yerimdar isimli dizide oldukça hüzünlü bir an yaşandı. Mahalleye sonradan taşınan ve beşik kertmesi olan Şevkat Yerimdar (Özgürcan Çevik) ile aralarında bir yakınlaşma olan Esin Uçar (Başak Parlak), bu akşamki 12. bölümde oldukça ilginç bir an yaşattılar.

Esin'de sürekli gönlü olan ancak bir türlü olayı evlilik aşamasına getiremeyen Bora ( Barış Murat Yağcı), tüm mahallelinin önünde Esin'e evlilik teklif etti. Esin ve tüm mahallelinin adeta şoke olduğu anda Şevkat Yerimdar'ın yumurta dükkanı önüne çıkıp "Kabul et. Kabul et. Zengin çocuk. Kaçırma" diyerek yüksek sesle konuşması üzerine evlilik teklifine olumlu yanıt verdi.

Bora'nın evlilik teklifine Esin'in olumlu yanıt vermesi ve herkesin gözü önünde şisan yüzüğü takması Şevkat Yerimdar'ın dünyasını adeta alt üst etti. Hayatında en büyük yeri kaplayan horoz ve tavukları ile teselli bulmaya çalışan Şevkat, en sevdiği horozu Amokachi ile konuşarak "Bitti. Beni yerle bir etti" şeklinde isyanını dile getirdi.

Mahallelinin gözü önünde Bora'nın evlilik teklifini kabul edip "Uzatmadan hemen evlenelim" şeklinde ifadeler kullanan Esin'in gerçekten evlenip evlenmeyeceği merak ediliyor. Ancak dizinin müdavimleri, Esin'in evlenmeyeceğini ve önümüzdeki bölümlerde nişanı atacağını ve Şevkat ile yeniden yakınlaşmaya başlayacağını ön görüyor.

Haber: Ceren ŞİRİN

Şevkat Yerimdar Esin Fox Tv Amokachi Şevkat Yerimdar'ın horozu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı