Şevkat Yerimdar 21.Bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma akşamları Fox Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Şevkat Yerimdar'ın 21.bölüm fragmanı yayınlandı.

Şevkat Yerimdar 21.Bölüm fragmanı yayınlandı

FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşan  Şevkat Yerimdar’ın 20. Bölümüne  Seval’in yalanı ortaya çıkmıştı.

Başrollerini Özgürcan Çevik ile Başak Parlak’ın paylaştığı Şevkat Yerimdar’ın yeni bölümünde  Cuma Şevkat’ın  kendisine verdiği sırrı tüm mahalleye yayarken  Seval’in hasta olmadığını öğrenen Şevkat ile Esin İsmail’i de içine kattıkları bir plana yaparak Seval’i büyük bir oyunun içerisine çekecek.

20.Bölümde neler yaşanmıştı?

Şevkat Yerimdar’ın geçtiğimiz hafta yayınlanan 20.bölümünde Esin, bir anda önüne çıkan Seval’ araba ile çarpmıştı. Seval’i apar topar hastaneye kaldıran Şevkat ile Esin kaza ile birlikte Seval’in aslında hasta olmadığını öğrenmişlerdi.
Sözleşmeye imza attığı için Esin’e öfkelenen Şevkat, onun holdingde olduğu süre boyunca Esin’in mahallesi için yaptıklarını öğrenince ona bir kere daha hayran kalmıştı.

Japonya’dan geri dönüş yapan ve kahvesini Olsey’e devrettiği için işsiz kalan Selamiy’e seyyar çay arabası almıştı.
Cevdet ve Marika’nın düğününü fırsata çeviren paragöz Cuma ise  daha önceden ücretini peşin olarak aldığı bir sünnet düğününü de kimseye belli etmeden Cevdet ve Marika’nın düğünü ile  birleştirmişti.

Şevkat Yerimdar Konusu: 

Özgür bir insan nasıl yaşayacağını hiç düşünmez; çünkü nasıl yaşanmayacağını zaten bilir. Gerisi hikayedir. Şevkat harbidir, samimidir, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşaktır ve hayatı hep pamuk ipliğindedir. Halden anlar, hatır sayar, zorda kalana yardım elini uzatır.

Velhasılı, nesli tükenmiş bir mahalle delikanlısıdır o. Şevkat’in hatırını asla kıramayacağı Cevdet Bey bir gün ondan bir ricada bulunur. Ama ne ricadır bu! Bu ricadır zaten hikayemizi başlatan; Şevkat’i hayatının en zor sınavına atan. Cevdet Bey, Paris’ten dönen kızı Esin’i Şevkat’e emanet eder. Mertliğine güvenir , göz kulak ol, sahip çık kızıma der; mahallesine gönderir.

Şevkat Yerimdar bu! Emanetse baş üstündedir, dünya yıkılsa halel getirmez üstüne. Gel gör ki bu emanet başkadır; güzeller güzeli bir kızdır. Adı Esin’dir, Şevkat’in hayatına belalı ama tatlı bir esin gibi gelmiştir işte. Garip, zor, belalı bir aşk hikayesi doğar derken… Bu aşkın doğuşu içindir zaten bütün olaylar…

şevkat yerimdar şevkat yerimdar izle şevkat yerimdar 21.bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı