Şevkat Yerimdar 16. bölüm fragmanı

FOX TV’nin en sevilen yapımları arasında yer alan Şevkat Yerimdar 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 Şevkat Yerimdar 16. bölüm fragmanı

Her Cuma yayınlanan ve reyting sıralamasında her hafta birinciliğe yükselen Şevkat Yerimdar şimdiden 16.bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, merak edilen yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerinde, Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu ve birçok önemli kişinin yer aldığı dizi kaldığı yerden ekran macerasına devam ediyor.
 

Son bölümde yaşananlar oldukça dikkat çekti. Esin’i yine macera dolu dakikalar bekleyecek. Önceki bölümde Şevkat’le birlikte tatile giden Esin, sevdiği adamla ilk kez birlikte vakit geçirebilme fırsatı bulmuştu. Son bölümde Esin Şevkat’e sürpriz yaptı. Birçok cinsten horozu ona hediye etti. Şevkat buna çok sevindi. Kahvede maç izlemeye kadınlar da geldi. Beşiktaş maçını beraber izlediler. Kahvede kavga çıktı.

Diğer yandan Esin'i zor bir durumdan kurtaran Şevkat, Bora ve kız arkadaşının evlenmesine engel olmuştu. Kendisine aşık olduğunu itiraf etmek için düğün gününü beklemesine sinirlenen Esin ise yine de Şevkat’in isteğini kabul etmişti. Beyaz atıyla bölgeye giden Şevkat, hem Esin’in Bora ise evlenmesine engel olmuş hem de aylardır sakladığı gerçeği Esin’e itiraf etmişti. Diğer yandan merak edilen 16.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

Şevkat Yerimdar 16. bölüm fragmanı izle Şevkat Yerimdar 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı Şevkat Yerimdar Şevkat Yerimdar 16. bölüm Şevkat Yerimdar 16. yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı