Şevkat Yerimdar 15. Bölüm fragmanı

FOX TV’nin sevilen ve yakından takip edilen dizisi Şevkat Yerimdar’ın merak edilen 15. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Şevkat Yerimdar 15. Bölüm fragmanı

Cuma akşamları yayınlanan ve reyting sıralamasında birinciliğe yükselen dizi Şevkat Yerimdar’ın merak edilen 15.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Başrollerinde, Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’ın paylaştığı dizi bu akşam ekranda ki yerini almaya hazır.


Şevkat Yerimdar 14. Bölümde Neler Yaşanacak
Bu akşam ekranlara gelecek olan Şevkat Yerimdar 14. bölümde Şevkat'in eski sevgilisi Seval mahalleye geliyor. Aralarındaki sırdan ötürü Seval'in her istediğini yapan Şevkat, bu hareketleriyle Esin'i çok kızdıracak. Kıskançlıktan evi dağıtan Esin ise dışarıda hiçbir şey yokmuş gibi davranırken içinde fırtınalar kopacak.. Merakla beklenen Şevkat Yerimdar 14. bölüm fragmanı yayınlandı. 14. yeni bölümüyle de bu akşam FOX ekranlarına gelecek Şevkat Yerimdar yeni bölümüyle reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmayacak cinsten. Son anda Bora'yla Esin'in evlenmesine engel olan Şevkat şimdi de tam Esin'e evlenme teklifi edecekken mahalleye eski sevgilisi Seval gelince olanlar olacak. Diğer yandan Tezene ile İsmail'in arasına Erkan girmiştir. Tezene sürekli Erkan'la vakit geçirmek isteyince İsmail depresyona girer.


Şevkat'in eski sevgilisi Seval mahalleye bomba gibi düşer. Şevkat'in Seval hakkında öğrendiği sır ona karşı elini kolunu bağlamıştır. Bu sır yüzünden Şevkat Seval'in her isteğini yerine getirmeye başlar. Bu durumu yanlış anlayan Esin ile Şevkat'in arası açılır. Şevkat Esin'in gönlünü almaya çalıştıkça işler daha da karışır. Bora intikam planları yapıyordur. Şevkat'e zarar verecek her yolu dener. 

Şevkat Yerimdar Şevkat Yerimdar 14. Bölüm fragmanı Şevkat Yerimdar 15.bölüm fragmanı Şevkat Yerimdar 15.bölüm Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı