Sevgilisi için 3 yaşındaki oğlunu öldürdü

23 yaşındaki bir adam, internette tanıştığı 17 yaşındaki kız arkadaşı sevmediği için 3 yaşındaki oğlunu acımadan öldürdü.

 Sevgilisi için 3 yaşındaki oğlunu öldürdü

Bu akıl almaz vahşet ABD'nin New Jersey eyaletinde yaşandı. Henüz 23 yaşında olan adam, çevrimiçi çöpçatanlık uygulaması Tinder'da tanıştığı 17 yaşındaki kız arkadaşı için 3 yaşındaki oğlunu öldürdüğünü itiraf etti.

David 'D.J.' Creato Jr.'ın, cinayet suçlamasıyla hakim karşısına çıkmadan birkaç hafta önce suçunu itiraf ettiği söylendi. Creato'nun Tinder'da tanıştığı 17 yaşındaki Julia Stensky adlı kız arkadaşı çocuğu istemediği ve velayetinden vazgeçmesini talep ettiği için Brendan'ı öldürdüğünü söyledi. Creato, baba olmasından ötürü Stensky'nin rahatsızlık duyduğunu ve bu konuda sık sık kavga ettiklerini söyledi.

Savcıların, Creato için 10 yıl hapis cezası talebinde bulunacağı belirtilirken, kız arkadaşı Stensky herhangi bir suçlamayla karşılaşmadı. Creato, Ekim 2015'te 911'i arayarak oğlunun evden çıktığını ve kaybolduğunu bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, 3 yaşındaki Brendan'ın cansız bedenini, evin yaklaşık 2 kilometre uzağındaki bir derede buldu.

Fakat yapılan incelemeler sonucu çocuğun gördüğü şiddet üzerine hayatını kaybettiği tespit edildi. Öte yandan savcılar, kurbanın çoraplarının temiz olduğunu ve bunun, 'evden çıktığı' iddiasını çürüttüğünü belirtti. Camden Bölge Savcılığı ofisinden dedektiflerin talebi üzerine Brendan'ın annesi Samantha Denoto, oğullarına ne olduğuna dair Creato ile yaptığı görüşmeleri gizlice kayda aldı.

Bu kayıtlara göre Creato'nun, eğer kaçırıldıysa, çocuğun evden çıkıp dereye doğru yürümesinin pek mümkün olmadığını söylediği kaydedildi. Creato en sonunda ise parkın kutsal olduğunu ve belki bir enerji veya ruh'un Brendan'ı dereye doğru çekmiş olabileceğini iddia ediyor.

3 yaşındaki oğlunu sevgilisi istemediği için öldürdü Sevgilisi istemediği için oğlunu öldürdü New Jersey ABD Samantha Denoto Tinder
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı