Seven Ne Yapmaz 5. bölüm fragmanı yayınlandı

ATV ekranlarının sevilerek izlenen ve reyting sıralamasına ismini yazdırmayı başaran dizinin merak edilen 5.bölüm fragmanı yayınlandı.

Seven Ne Yapmaz 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde, Yusuf Çim, Seren Şirince, Ecem Çalık, Serhat Parıl, Şeyla Halis, Sertan Erkaçan ve Ferzan Hekimoğlu’nun paylaştığı dizi Çarşamba akşamları sevenleriyle buluşuyor. Diğer yandan yayınlanan 5.bölümde Ozan Nazlı'nın peşini bırakmamaya kararlıdır. Peki, merak edilen 4. son bölümde neler yaşandı? 

SEVEN NE YAPMAZ 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 
Dün akşam yayınlanan son bölümde Ozan sonunda yüzüğü ele geçirmiştir. Artık Nazlı ile boşanmalarının önünde engel kalmamıştır. Köye gidip Nazlı'nın karşısına çıkar ama veremez yüzüğü, bulmadığını söyler, hala seviyordur Nazlı'yı. Nazlı umutlanmıştır ama başta Arzu olmak üzere Fatma Ana, oğulları İsmet ile Hikmet hepsi Ozan'a güven olmayacağı konusunda hem fikirdir. Arzu, Nazlı'ya Ozan'ın değişmediğini kanıtlamak için yaptığı planını devreye sokar. İstanbul'da Nazlı'ya ulaşmaya çalışırken dolandırılan, tüm parası çalınan Recep ise perişan durumdadır. İstanbul'un bir ucunda beş parasız olarak gözünü açmıştır. Sema da yana yakıla kendisini Nazlı'ya ulaştıracak Recep'i aramaktadır ama kazdığı kuyuya kendisini düşeceğinden habersizdir. Nazlı soluğu İstanbul'da alıp şirketi basar. Arzu, Gizem konusunda Ozan'ın karşısına önemli bir rakip çıkartır Sema Recep'e, Recep Nazlı'ya ulaşmaya çalışırken bir anda trafik fena halde karışır.
 

Seven Ne Yapmaz 5. bölüm fragmanı Seven Ne Yapmaz 5. bölüm Seven Ne Yapmaz Seven Ne Yapmaz fragmanı Seven Ne Yapmaz dizisi 5.bölüm fragmanı Seven Ne Yapmaz yeni bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor