Advert

Serel Yereli'nin üstsüz fotoğraf açıklaması şok etti

Güzel oyuncu Serel Yereli, sosyal medya hesabından paylaştığı üstsüz fotoğrafına ilişkin çıkan haberlerinden ardından oldukça ilginç bir açıklamada bulundu.

Serel Yereli'nin üstsüz fotoğraf açıklaması şok etti

Bodrum Masalı dizisi ile tanınır hale gelen güzel oyuncu Serel Yereli’nin geçtiğimiz günlerde paylaştığı üstsüz fotoğraf olay oldu.

Güzel oyuncu Serel Yereli’nin günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı üstsüz fotoğraf, sosyal medya gündemini sallamıştı.

Çıkan haberlerin sosyal medyada aldığı yoğun tepkilerin ardından güzel oyuncu Serel Yereli, bugün sosyal medya hesabında konuya ilişkin olarak bir açıklama yaptı. Yereli’nin gönderi yoluyla yaptığı açıklamada; Üstsüz fotoğraf öyle olmaz, hiç porno izlemiyormuşçasına haber yapmayın. Birbirimizi kandırmayalım! Bir sırt gösterdik diye" ifadeleri yer aldı.

Serel Yereli Kimdir?
1996 İstanbul doğumlu olan Serel Yereli eğitim hayatını Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde sürdürmektedir.
Katıldığı ses yarışmasında sesi ile olmasa da güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yereli, oyunculuk kariyerine ilk olarak Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Alara karakteri ile attı.

Sesinin güzelliği ile de tanınan güzel oyuncu Serel Yereli’nin yine rol aldığı bir dönemin fenomen dizilerinden olan  Bodrum Masalı dizisinin ikinci bölümünde canlı olarak seslendirdiği Sezen Olmuş parçasındaki yorumu da  Yereli’nin hayranları tarafından oldukça beğenildi.

serel yereli serel yereli kimdir serel yereli sezenler olmuş sezenler olmuş o ses türkiye serel yereli o ses türkiye bodrum masalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Anadolu Efes deplasmanda coştu
Anadolu Efes deplasmanda coştu