Serdar Ortaç'tan Beklenen Boşanma Açıklaması Geldi

Güzel model Chloe'nin eşi Serdar Ortaç'ı sosyal medya hesabından takipten çıkarması boşanıyorlar iddialarını gündeme getirdi.

Serdar Ortaç'tan Beklenen Boşanma Açıklaması Geldi

 Bu sabah itibariyle güzel manken Chloe Loughnan’ın Serdar Ortaç’ı sosyal medya hesabından takipten çıkarması ünlü çift boşanıyor iddialarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.

2014 yılında dünya evine giren Chloe Lougnan ile Serdar Ortaç’ın henüz 25 yaşındaki eşi Chloe’nin mankenlik kariyeri için Ortaç’ın bebek teklifini reddetmesi ünlü çift ile ilgili daha öncede boşanıyorlar haberlerini magazin gündemine taşımıştı.

Çıkan iddiaları her defasında kesin bir dile yalanlayan çift bu defa da haklarında çıkan “boşanıyorlar mı” iddialarını yalanladı ve Ortaç, Duymayan Kalmasın adlı magazin programına telefon bağlantısı ile konuk olarak "Sabah sabah herkes beni arıyor." Boşanmadık"dedi.

Ortaç’ın açıklamasından sonra güzel manken Chloe Loughnan ‘un eşini yeniden takip etmeye başladığı öğrenildi.

Chloe Loughnan Kimdir?

1992 İrlanda doğumlu olan güzel manken Chloe, eğitim hayatını İrlanda Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olarak tamamlamıştır.

Model hayatına ilk olarak Paris’te düzenlenen küçük çaplı defilelerde boy göstererek adım atan Chloe Loughnan, 2011 yılında tatil için geldiği Türkiye’de eşi Serdar Ortaç ile tanışmıştır. Bu tanışmanın ardından birbirlerine aşık olan ikili üç yıllık birlikteliklerinin ardından 2014 yılında dünya evine girmiştir.

Ünlü çiftin henüz bebeği bulunmamakla birlikte güzel model Chloe Loughnan modllik kariyerinin yanı sıra televizyon hayatına da adım attı. Chloe Loughnan’ın televizyon hayatı ile tanışması ise ilk olarak, Bu Tarz Benim isimli moda yarışmasında jüri koltuğuna oturması ile oldu.

chloe chloe kimdir chloe Loughnan serdar ortaç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı