Sen Nereye Kadar davası devam ediyor

Müzik dünyasının iki önemli ismi Serdar Ortaç ve Aranjör Emrah Karaduman arasında ki Sen Nereye Kadar davası devam ediyor.

Sen Nereye Kadar davası devam ediyor

Aranjör Emrah Karaduman’ın “Sen Nereye Kadar” adlı şarkı için Serdar Ortaç’a açtığı 19 bin liralık alacak davasında Ortaç’ın menajeri Zekeriya Dönmez tanıklık yaptı. Menajer Dönmez, “Aranjesini beğenmediğimiz için şarkıyı albümde kullanmadık. 6 bin lirayı da avans olarak davacıya verdik” dedi. Duruşmaya katılan Ortaç’ın basın danışmanı Betül Şahin de “20 bin lira civarı bir fiyat konuşuldu. Aranje demo olarak geldi. Beğenilmedi” diye konuştu. Mahkeme, Karaduman’ın şarkıyı tamamlayıp tamamlamadığı ve bir şarkının aranjesinin ortalama ne kadar olduğunun tespiti için dosyayı bilirkişiye gönderdi. 

İcra Takibi Başlattı:
Emrah Karaduman, dava dilekçesinde “Sen Nereye Kadar”ın aranjesini iki haftalık süreçte tamamlayarak Serdar Ortaç’a teslim ettiğini öne sürmüştü. Ünlü aranjör 25 bin liraya anlaştıklarını, ancak Ortaç’ın 6 bin lira gönderdiğini, kalan 19 bin lirayı ödemediğini iddia etmişti. Karaduman, Ortaç aleyhine icra takibi başlattı. Ortaç icra takibini durdurunca, Karaduman itirazın iptali istemiyle dava açtı.

Sen Nereye Kadar Emrah Karaduman Serdar Ortaç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı