Selda Bağcan'dan "keşke yazılanlar doğru olsaydı"

Selda Bağcan, canlı konserlerinden 300 bin TL aldığı iddialarına menajerlik şirketi arcılığıyla açıklama yaparak yanıt verdi.

Selda Bağcan'dan

Selda Bağcan son konserinden sonra ortaya atılan 300 bin TL ücret alıyor iddialarına yanıt verdi.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre;  ünlü türkücü Selda Bağcan, canlı olarak verdiği konserlerinden 300 bin TL aldığı iddialarına bağlı olarak çalıştığı menajerlik şirketi aracılığı ile yanıt verdi.

Habere göre; ünlü türkücü Selda Bağca’nın hakkında ortaya atılan söylentilere ilişkin olarak yaptığı açıklamada” Son günlerde basında hakkımda yer alan haberlerle ilgili, beni aynı anda hem üzen hem de sevindiren olayla bağlantılı söyleyeceklerim var. Üzüldüm, çünkü sanat hayatım boyunca 300.000.-TL’yi bir arada görmedim. Sevindim, çünkü halkımın beni görmek istediği yerdeydim. (Sosyal medyada bu asılsız haber sonrası yer alan yorumlardan anlaşılacağı üzere). İşte durum bu. Keşke yazılanlar doğru olsaydı." İfadeleri yer aldı.

Selda Bağcan Kimdir?

1948 Muğla doğumlu olan Selda Bağcan, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Erkan Özerman ile tanıştıktan sonra yaptığı 45 lik albüm ile müzik hayatına adım atan Selda Bağcan, sonraki yıllarda da; Ziller İpler, Uğurlar Olsun, Dost Merhaba, Yürüyorum Dikenlerin Üstünde, Felek Beni Adım Adım Kovaladı, Özgürlük ve Demokrasiyi Çizmek, Denizlerin Dalgasıyım,  Güvercinleri de Vururlar gibi bieçok unutulmaz albüm parçalarını da müzik severlerin beğenisine sundu.

Selda Bağcan aynı zamanda;  müzik kariyerinin yanı sıra, Afacan Harika Çocuk, Adaletin Bu mu Dünya sinema filmlerinde de oyuncu olarak yer aldı.

selda bağcan selda bağcan kimdir selda bağcan nereli selda bağcan kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor