Selçuk İnan paçayı fena kaptırdı

Galatasaray'ın milli futbolcusu Selçuk İnan'ın geçen günkü kaçamağı pahalıya mâloldu. Selçuk İnan, eşi Cemre İnan'ın gönlünü bakın nasıl aldı.

Selçuk İnan paçayı fena kaptırdı

Manisaspor, Trabzonspor ve Galatasaray takımlarında oynadığı başarılı futbol ile A Milli takımın da değişmez isimlerinden birisi haline gelen, sonralarında ise düşüşe geçen ve yedek kulübesine adeta mahkum olan Selçuk İnan, evliliğinde de adeta yedek kulübesine  mahkum oldu. 

Selçuk sobelendi
Geçtiğimiz hafta Ortaköy’de bir gece kulübünde iki genç kızla eğlendiği gözlenen ve ardından sabaha karşı Taksim’deki ünlü bir otele giderken ile otel önündeki gazetecilere sobelenen ve sonrasında gündemde olan milli futbolcu Selçuk İnan, eşi Cemre İnan ile oldukça çalkantılı günler geçiriyor.

İnan çifti kavgalı
2015 yılında bekarlığa veda eden ve Cemre İnan ile hayatını birleştiren Selçuk İnan, yaşanan bu olayın eşinin kulağına gitmesi ile adeta cehennem azabı yaşar oldu. Selçuk İnan ile Cemre İnan'ın arası açıldı. Arkadaşları ile yurt dışında tatilde olan Cemre İnan, yaşanan bu olay sonrasında apar topar İstanbul’a döndü.

Selçuk söz verdi
Çifti barıştırmak için aileler devreye girdi. Selçuk İnan, eşi Cemre İnan’a 500 bin TL’ye özel tasarım pırlanta yüzük aldı. Ayrıca Cemre İnan’a bundan böyle yalnız başına eğlenmeye çıkmayacağına dair söz verdi.

Selçuk İnan Cemre İnan Selçuk İnan kaçamağı Selçuk İnan kiminle kaçamak yaptı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor