Advert

Seks Robot talepleri şok ediyor

Son zamanlarda fenomen haline gelen ve birçok kişinin evlilik ve cinsellik hayatı ile ilgili sorunlarını hayatında kaldıran seks robotlarına ait istekler şok etti.

Seks Robot talepleri şok ediyor

Son dönemlerde artan seks robotu çılgınlığı hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Gerçek insana benzer görünümü ve hareketleriyle oldukça dikkat çekmeye başlayan ve son teknoloji ürünü bu oyuncaklar için yeni bir tartışma da başladı. 


Son birkaç yıldır seks robotları sık sık gündeme gelen bir konu, kişilerin tercihlerine göre seks robotu talepleri de değişiyor. Bu robotların satışını yapan True Companion isimli şirketten yapılan açıklamaya göre kullanıcılar en çok Marilyn Monroe görünümlü robota sahip olmak istiyor.


Robotları yaratan isim olan Douglas Hines, kesin bir dille bu talebi reddettiklerini, anonim olmak kaydıyla robot tasarladıklarını kaydetti. Hines’a göre o kişinin izni olmaksızın böyle bir benzer ‘oyuncak’ tasarlamak söz konusu değil. Ancak eski sevgilisine ya da ünlü bir isme benzeyen robotlara karşı yoğun bir ilgi söz konusu. Diğer yandan bu konuyla ilgili şirketin ne karar vereceği ise merak konusu.

Seks Robot Seks Robotlara talep büyümeye devam ediyor Seks Robotları ne işe yarar Robotla seks Robot Seks True Companion
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi