Şehit Ailelerine Elektrik desteği

Kayseri'de faaliyet gösteren Burak Elektrik firması, şehit ailelerine ve gazi ailelerine ücretsiz elektrik desteği veriyor. Genel Müdür Osman Kanpolat, açıklama yaptı.

Şehit Ailelerine Elektrik desteği

Kayseri'de uzun yıllardır faaliyet gösteren özel bir elektrik firması, Şehit ve Gazi ailelerine ücretsiz hizmet veriyor. Kayseri'nin en önemli sanayi sitelerinden birisi olan Eski Sanayi Bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren Burak Elektrik, 2019 yılı başında aldığı bir karar neticesinde Şehit Ailesi ve Gazi ailesine ücretsiz hizmet veriyor. 

Haber merkezimize açıklama yapan Burak Elektrik Genel Müdürü Osman Kanpolat, "Kuruluşumuz uzun yıllardır Kayseri'de hizmet vermekte. Alanında son derece önce olan firmamız, bundan böyle Şehit ve Gazi ailelerine ücretsiz hizmet verecektir. Bu ülke için gözünü dahi kırpmadan canını veren şehitlerimizin, yaralanarak gazi olan mehmetçiklerimize hizmet etmek boynumuzun borcudur. Şehit ve gazi ailelerimizin her türlü elektrik işlerini ücretsiz olarak yerine getireceğiz. Şehit ve Gazi ailelerinin bizlere ulaşması kafi gelmektedir" dedi.

Osman Kanpolat, işyerleri Burak Elektrik gibi bir çok çeşitli firmanın Şehit ve Gazi ailelerine destek verdiğini de ifade ederek, "Bu sayının artmasını canı gönülden istiyorum. Güzel vatanımız uğruna canından olanların ailelerine veya uzvundan olan gazilerimiz ve ailelerine elimizden gelen desteği vermemiz gerekir. Türk insanı olarak bize yakışan da budur" yorumunda bulundu.

Kayseri Burak Elektrik Burak Elektrik Osman Kanpolat Şehit ve Gazi ailelerine destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri okulu finale yükseldi
Kayseri okulu finale yükseldi
Kayserispor’da onlara izin yok
Kayserispor’da onlara izin yok