Sedat Peker’in FETÖ paylaşımı kan dondurdu

Dün akşam saatlerinde ani bir şekilde Youtube'a yüklenen video ortalığı karıştırdı.

Sedat Peker’in FETÖ paylaşımı kan dondurdu

Sedat Peker tarafından yüklenen işkence videosu gündeme bomba gibi düştü. Kan donduran görüntüler Sedat Peker'in sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşıldı. Videoda, bir otomobilin arka koltuğunda oturan 2 kişi, aralarına aldıkları, kanlar içinde bıraktıkları bir kişiyi "Reis'e nasıl küfredersin" diyerek feci şekilde dövüyor. Görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine vatandaşlar Emniyet Genel Müdürlüğü hesabını şikayet yağmuruna tuttu.

Geçmişte suç örgütü lideri olmak suçlamasıyla cezaevinde yatan Sedat Peker'e, hakaret ettiği iddia edilen bir kişiye, iki kişi tarafından bir aracın içinde işkence edildiğine dair görüntüler sosyal medyada gündem yarattı. Sedat Peker'in resmi Twitter hesabından da bu paylaşım retweet'lendi.

YouTube’da ‘FETÖ’ye uyup Sedat Peker’e hakaret eden pavyoncunun hazin sonu’ başlığıyla yayınlanan video daha sonra kaldırıldı. Geçmişte suç örgütü lideri olmak suçlamasıyla cezaevinde yatan Sedat Peker'e, hakaret ettiği iddia edilen bir kişiye, iki kişi tarafından bir aracın içinde işkence edildiğine dair görüntüler sosyal medyada gündem yarattı. Sedat Peker'in resmi Twitter hesabından da bu paylaşım retweet'lendi.

YouTube’da ‘FETÖ’ye uyup Sedat Peker’e hakaret eden pavyoncunun hazin sonu’ başlığıyla yayınlanan video daha sonra kaldırıldı.

Sedat Peker Sedat Peker için dövdüler FETÖ'cü olduğu için dövüldü FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı