Seda Sayan'dan Uğur Arslan'a Canlı Yayında Fırça

Seda Sayan canlı yayında kendisine espiri yapan Uğur Arslan'a tepki gösterdi. Uğur Arslan'a tepki gösteren Seda Sayan'ın tepkileri ekranlara yansıdı...

Seda Sayan'dan Uğur Arslan'a Canlı Yayında Fırça

Susma Artık programının sunuculuğunu üstlenen Seda Sayan ve Uğur Arslan canlı yayında gergin dakikalar yaşadı.
Sunucu Uğur Arslan, programda yapılan konuşma sırasında eniştesinin kaybolduğunu söyleyen Seda Sayan’a espiri maksatlı “Lavaboya’da baktınız mı?” deyince Sayan’dan fırça yedi.

Seda Sayan’ın programda yer alan bir olaya, "Kayıp ararken eniştem kayboldu. En son böyle kaybolduğunda kaza geçirmişti. Eniştem Coşkun Yıldız gerçekten yok" diyerek örnek vermesi üzerine, Uğur Arslan’ın yaptığı "Lavaboya baktınız mı?" espirisi canlı yayında gerginliğe sebep oldu.  Sayan, Uğur Arslan’ın bu yorumuna ise  "Ciddiyim" diyerek sert bir şekilde yanıt verdi.

Seda Sayan Kimdir?

1961 doğumlu olan Seda Sayan, müzik piyasasına ilk kez Ah Geceler parçası ile adım attı. Uzun süre müzik kariyerine devam eden sanatçı sonraki yıllarda ise ilk kez Yorgun filmi ile oyunculuk hayatına adım atmış ve bu filmde gösterdiği oyunculuk performansının beğenilmesi üzerine; Saide, Kanlı Su, Üç İstanbul, Geceler, Sırtımdan Vuruldum, Evimiz Olacak mı?, Reyting Hamdi, Hastayım Doktor, Yabancı Damat, Hababam Sınıfı 3.5, Fedai, İkizler Firarda gibi birçok başarılı dizi ve film projesinde de yer almıştır.

Uğur Arslan Kimdir?

1972 İstanbul doğumlu olan Uğur Arslan, sunuculuk kariyerine ilk kez yerel bir radyoda çalışarak başlamıştır.
Burada gösterdiği başarı ile dikkat çeken oyuncu daha sonra Kanal 7’ye transfer edilmiştir. Güzel sesiyle de dikkat çeken Uğur Arslan sonraki yıllar da ise, Karagümrük Yanıyor, Bir Ayrılığın İlk Günü, Kavuşursak Biteriz isimli birçok başarılı albüm çalışmasına da imza atmıştır.

seda sayan uğur arslan artık susma seda sayan fırça
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı