Seda Bakan’a Gülben Ergen ve Kenan İmirzalıoğlu sorulunca bakın ne dedi

Uzun zamandır ortalıkta görülmeyen Seda Bakan geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülendi. Güzel oyuncuya Gülben Ergen ve Kenan İmirzalıoğlu sorulunca bakın ne dedi

Seda Bakan’a Gülben Ergen ve Kenan İmirzalıoğlu sorulunca bakın ne dedi

Akmerkez’den çıkarken objektiflere takılan Seda Bakan hızlıca bir alışveriş turu yaptığını belirterek, aracına yöneldiği sırada ayaküstü gazetecilerin soruları da cevapladı. Kendisine Gülben Ergen ve Kenan İmirzalıoğlu hakkında sorulara yanıt veren güzel oyuncu daha sonra uzaklaştı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizi projesi “Memed Bir Cihan Fatihi” dizisinde Çiçek Hatun rolüne evet diyen Bakan kendi çekimlerinin daha başlamadığı söyleyip İmirzalıoğlu ile anlaşıp anlaşmadığı sorulunca; “Anlaşılamayacak bir şey yok. İkimiz de profesyonel insanlarız” dedi. Öte yandan İmirzalıoğlu'nun bu proje için bölüm başına 350 bin tl alacağı hatırlatılınca ise; “Çok ayıp geliyor bana bunları konuşmak” dedi. 

Aynı zamanda son günlerde magazin kulislerinde konuşulan dedikodular da Bakan'a yöneltildi. Evli işadamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı yönündeki haberlerle magazin gündeminden düşmeyen Gülben Ergen'in bir market firmasıyla reklam filmi sözleşmelerinin iptal edilmesi ve yerine kendisiyle el sıkıştıkları söylentileri sorulunca ise oyuncu; “İlk defa böyle bir şeyi duyuyorum. Benim bir banka ile sözleşmem var zaten. Söylentiler asılsız” dedi.

Memed Bir Cihan Fatihi Seda Bakan Seda Bakan'ın yeni projesi Kenan İmirzalıoğlu Gülben Ergen Çiçek Hatun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de şeffaf ihale
Melikgazi’de şeffaf ihale
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında