Seda Akgül'ün Programı Ne Seninle Ne Sensiz Bitti mi

FOX TV’nin büyük umutlarla başladığı yeni programı Ne Senle Ne Sensiz bitti mi?

Seda Akgül'ün Programı Ne Seninle Ne Sensiz Bitti mi

Sunuculuğunu Seda Akgül’ün yaptığı ve FOX'ta yayınlanan Ne Seninle Ne Sensiz programına ara verildiğini duyuruldu. Peki, yeni program başlar başlamaz neden hemen ara verildi. Yoksa program dikkat ve tepki çekmeden ekranlarda kaldırılacak mı?


Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur programıyla adını duyuran Seda Akgül'ün yeni programı "Ne Seninle Ne Sensiz", 1,5 ay önce FOX'ta yayınlanmaya başlamıştı.
 
Fakat ünlü sunucu Akgül, dünkü yayınında yeni başlamasına rağmen programına ara verildiğini duyurdu. Seda Akgül, programın ara verildiğini yayın esnasında şu sözlerle açıkladı:
 
"Yaz dolayısıyla kısa bir ara veriyoruz. İçeriğimizi de biraz zenginleştireceğiz, değiştireceğiz, yenileştireceğiz ve tekrar en yakın zamanda karşınızda olacağız. Çok çok yakında..."
 
Bu arada Akgül'ün programının yayından kaldırıldığı iddiaları da gündeme geldi. Ancak bu söylentilerle ilgili ne ünlü sunucu, ne de FOX cephesinden resmi bir açıklama yapılmadı. İddiaların gerçek olup olmadığı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Durum böyle olunca da bu konu hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

Seda Akgül Seda Akgül Ara Verdi Seda Akgül Btirdi Ne Seninle Ne Sensiz Bitti mi Ne Seninle Ne Sensiz Ne Seninle Ne Sensiz Programı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum