Seda Akgül'e Ahlaksız Teklif Şoku

Ünlü sunucu Seda Akgül katıldığı bir programda, sosyal medya hesabında bir takipçisi tarafından taciz edildiğini açıkladı.

Seda Akgül'e Ahlaksız Teklif Şoku

Ekranların güzel sunucusu Seda Akgül, katıldığı bir programda sosyal medya hesabından taciz edildiğini açıkladı.
Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; ünlü sunucu Seda Akgül bundan kısa bir süre önce sosyal medya hesabından kendisini takip eden bir kullanıcı tarafından taciz edildi.

Seda Akgül’ün iddialarına göre; kullanıcı güzel sunucuya; "Seda hanım sizinle evlenmek istiyorum. Ama nikâh istemezseniz dost hayatı da yaşayabiliriz" şeklinde ahlaksız bir teklifde bulundu.

Mesajı atan kullanıcıya Seda Akgül ise "Türkçe’si düzgün olsa he diycem ama sağolsun seçenekte sunmuş"şeklinde cevap verdi.

Seda Akgül Kimdir?

1971 Ankara doğumlu olan Seda Akgül, eğitim hayatını Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümünden mezun olarak tamamladı.

Mezun olmasının hemen ardından ise güzel sunucu Seda Akgül, başbakanlıkta tercümanlık görevini üstlenerek kariyer hayatına adım attı.

Trt’nin açtığı spikerlik sınavını kazanarak televizyon hayatına adım atan sunucu, ilk olarak Tv8 ekranlarında hazırlayıp sunduğu gündüz kuşağı programı ile tanınmaya başlanmıştır.

Tüm bunlarla birlikte sunuculuğun yanı sıra, aynı zamanda da yıllardır aralarında OECD ve IMF ‘de bulunduğu  uluslar arası toplantıları gibi Uluslararası birçok önemli organizasyonun iki dilde sunuculuğunu yapmaktadır.Akgül’ün görev aldığı önemli toplantılardan bazıları ise şu şekilde; İnanç Turizmi Zirvesi – Kasım 2010,  Dünya Turizm Ödülleri – Ekim 2010, Dünya Belediye Başkanları Zirvesi – Ekim 2010-2009-2008, UCLG Dünya Konseyi Zirvesi-2009, Turizm Baklanlığı Mavi Bayrak Açılış Töreni Mayıs 2009, Dünya Skal Zirvesi Mayıs 2008, NATO İstanbul Zirvesi 2006, OECD Zirvesi-2004

 

seda akgül kısmetse olur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı