Şebnem Schaefer Olay İtiraf !

Ünlü manken Şebnem Schaefer, eski nişanlısı tarafından ölümle tehdit edildiğini iddia ederek, Murat Kadıoğlu'ndan şikayetçi oldu.

Şebnem Schaefer Olay İtiraf !

Ünlü manken Şebnem Schaefer, kısa bir süre önce ayrıldığı eski nişanlısı Murat Kadıoğlu’dan kendisini ölümle tehdit ettiğini öne sürerek şikâyetçi oldu.

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre ise; uzun süre magazin gündemini meşgul eden bu olayın ardından ünlü iş adamı Murat Kadıoğlu’da, Schaefer’in iddiasına karşılık olarak “: Sansasyon peşinde, herkesle kavgalı” dedi ve savcılığa şikâyette bulundu.

Söylentilere göre; kendisine yöneltilen sorulara; “Tehdit yok, yalan söylüyor, bana iftira atıyor." Diye cevap veren Murat Kadıoğlu, verdiği şikâyet dilekçesinde ünlü manken Şebnem Schafer’in, geçmişte yaşadığı medyatik ilişkiler sonrası diğer erkek arkadaşlarıyla da davalık olduğunu belirterek, Schafer’in bunları sadece gündemde kalabilmek için yaptığını iddia etti

Yine özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre ise ünlü mankenin gönül geçmişinde davalık olduğu birçok sevgilisi var.

Manken Şebnem Schaefer’in akılda kalan ve uzun süre gündemi meşgu eden dava olaylarından birisi ise iş adamı İlhan Doğa ile yaşadıkları bakirelik polemiği idi.

Ünlü manken bir dönem sevgili olan Özcan Deniz ile ayrıldıktan sonra ise Deniz için Biseksüel iddasın da bulunmuş ve ikili davalık olmuştu.

Şebnem Schaefer Kimdir?

1984 Almanya Frankfurt, doğumlu olan ünlü manken Şebnem Schafer, Frankfurtta Johan Wolfgang Goethe üniversitesi Türkoloji bölümünden mezun olmuştur.

Şebnem Schafer mankenlik kariyerine ise 15 yaşında başlamıştır.

 

şebnem schaefer murat kadıoğlu özcan deniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum