Şebnem Bozoklu aşkını ilan etti

Ekranların sevilen ünlüsü Şebnem Bozoklu’nun merak edilen aşkı gün yüzüne çıktı.

Şebnem Bozoklu aşkını ilan etti

Hayranları tarafından son zamanlarda merak edilen Bozoklu’nun sevgilisi kim sorusunun cevabı belli oldu. Gazeteci ve köşe yazarı Kanat Atkaya Instagram hesabından Şebnem Bozoklu ile birlikte çektirdiği bir fotoğrafı "İyi ki doğdun" deyip cümlenin başına ve sonuna kalp emojileri koyarak Instagram hesabından paylaşmasıyla ikilinin aşk yaşadığını gözler önüne serdi.

Kanat Atkaya'nın Şebnem Bozoklu ile çektirip Instagram hesabına koyduğu fotoğraf "Aralarında aşk var" yorumlarına neden olmuştu. Şimdi de Şebnem Bozoklu Kanat Atkaya ile fotoğraf paylaşmasıyla merak edilen sorunun cevabı belli olmuş oldu.

Şebnem Bozuklu Kimdir?
20 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Şebnem Bozoklu İzer’dir. Türk oyuncudur. Baba tarafından Ispartalı. Anne tarafından Mısır kökenli Siirtli bir ailenin çocuğudur. Anneannesinin, annesinin, teyzesinin bir araya geldiklerinde hep Arapça konuştuğunu bir röportajda belirtmiştir. Birçok dizi, sinema ve reklam projelerinde yer alan güzel oyuncu sempatik tavırlarıyla dikkat çekmeyi başarmıştır.

İşte o fotoğraf;

Şebnem Bozuklu Kimdir? Şebnem Bozuklu'nun sevgilisi kimdir Kanat Atkaya Kanat Atkaya kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı