Savcılıktan Erhan Çelik için Zorlama Hapis İstemi

Savcılık, ünlü sunucu Erhan Çelik'e mahkeme tarafından verilen uzaklaştırma kararına uymadığı gerekçesiyle Zorlama Hapis isteminde bulundu.

Savcılıktan Erhan Çelik için Zorlama Hapis İstemi

Son dönemlerde hakkında ortaya atılan yasak aşk iddialarıyla gündemden düşmeyen Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’e açtığı davada sona yaklaşılıyor.

Yasak aşk iddialarının sonrasında ünlü şarkıcı Gülben Ergen, sunucu eşi Erhan Çelik’e “Erhan çocuklarıma zarar verebilir” gerekçesi ile kendisine koruma kararı aldırdığını açıklamıştı.

Bu açıklamanın ardından sunucu Erhan Çelik ise kişisel sosyal medya hesabı üzerinden oldukça sert paylaşımlarda bulunarak tepkisini ve hissettiklerini dile getirmişti.

Günlerce sosyal medya üzerinden yaptığı tepki dolu paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken   Erhan Çelik’ e ise bugün itibariyle savcılıktan kötü bir haber geldi haber geldi.

Ortaya atılan yasak aşk iddiaları sonrası Erhan Çelik’in arabasını bıçakladığı iddia eden Gülben Ergen, şiddet” ve “hakaret” iddiasıyla mahkemeye başvurarak Erhan Çelik için uzaklaştırma kararı aldırdığını açıklamıştı. 

Edinilen bilgilere göre  savcılık tarafından Erhan Çelik’e uzaklaştırma kararının şartları arasında yer alan  3 ay süreyle eski eşi çocuklarla 50 metreden fazla yakınlaşma ve telefona aramanın yasaklanması maddelerine  uymadığı gerekçesi ile  “ Zorlama Hapsi” istendi.

Davanın İstanbul 11. Aile Mahkemesin de sürdürülürken henüz taleplerin bir karara bağlanmadığı mahkeme de iddialara göre; sunucu Erhan Çelik’e red kararı çıkabileceği gibi Çelik hakkında hapis kararı da verilebilir.

erhan çelik yasemin duğles tolga duğles gülben ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı