Savaşçı yeni sezon bilgileri sızdırıldı - işte o sızıntılar

FOX TV’nin reyting birincisi dizisi Savaşçı’nın 11. Yeni bölüm detayları belli oldu.

Savaşçı yeni sezon bilgileri sızdırıldı - işte o sızıntılar

Sevilen ve merakla takip edilen dizinin başrollerinde Yıldız Çağrı Atiksoy (Aslı Özkaynak), Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Fırat Albayram (Üsteğmen Serdar Türkmen), Alican Albayrak (Teğmen Murat Gündoğdu), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Hakan Dinçkol (Başçavuş Turan Hüseyinoğlu), Nazan Diper (Selver Bozok), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Onur Özaydın (Kubilay Ketenci), Zeynep Elçin (Yıldız Bozok), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kılangıç), Ercüment Fidan (Tepegöz Zülküf Keskin), Zeki Ocak (Sami Çelik), Münire Apaydın (Handan Hemşire), Ali Tarık Fındık (Uzman Çavuş İlyas), Necmettin Çobanoğlu (Necati Türkmen), Atakan Işıktutan (Üsteğmen Muhabere ), Berk Bulmuş (1.Uzman Erbaş), Serhat Nalbantoğlu (General), Yıldırım Gücük (Ruhi), Fırat Şahin (Merdan Keskin), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat)’ın yer aldığı dizi oldukça ses getirdi.


Pazar akşamları yayınlanan dizi, reytinglerde de büyük bir başarı sağladı. Bu yüzden dizi ikinci sezon onayını da aldı. Savaşçı dizisinin ikinci sezonuna başlangıç zamanı olarak Eylül ayı düşünüldü. Bu nedenle Savaşçı dizisinin ikinci sezonunun da 17 Eylülde başlayabileceği iddia ediliyor. 


SAVAŞÇI YENİ SEZONDA YAŞANACAKLAR
Savaşçı dizisi için sızdırılan bilgilere göre yeni sezon oldukça iddialı geçecek. 2. sezonda yeni bir düşman timin karşısında olacak. Bunun dışında ortaya atılan önemli bir iddia daha var. Savaşçı'nın 2.sezonunda senaryoya göre askerlerin daha fazla şehre ineceği ileri sürüldü.


Seyircilerden gelen eleştiriler doğrultusunda askerleri sadece dağda değil şehirde de izleyeceğiz. Yani yeni sezonda seyirci askerlerin şehirde yaşadığı aksiyonlu olaylara da tanık olacak.


Diğer yandan yeni sezonda kılıç timi helikopterin bombalanması ile düşme tehlikesi yaşamıştı. İzleyenler tarafından oldukça merak edilen bu olay sonucunda helikopter konrollü bir şekilde iniş yapacak. Böylece hiç şehit verilmeyecek.
 

Savaşçı Savaşçı dizisi Savaşçı yeni sezon tüm bilgileri sızdırıldı Savaşçı yeni sezonda yaşanacaklar sızdırıldı Savaşçı 11. bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı