Sakin ol Şampiyon – 1 saatte 89 bin TL harcadı

Magazin gündeminin yakından takip edilen ismi şarkıcı Hadise önceki gün 1 saatte 89 bin TL harcadı.

Sakin ol Şampiyon – 1 saatte 89 bin TL harcadı

Özel bir gazetede yer alan habere göre önceki gün kardeşi Derya Açıkgöz ile Zorlu AVM'ye giden Hadise, 1 saat içinde adeta para saçtı.

5 çift ayakkabı ve çizmeye 35 bin TL ödeyen popçu, 2 elbise için de 17 bin TL harcadı. Şıklığını tamamlamak için de 2 adet çanta alan Hadise'nin cebinden bunun için de 36 bin 400 TL çıktı. Şarkıcı, 88 bin 750 TL'lik alışverişle gardırobunu yeniledi.

Hadise Açıkgöz Kimdir?
1985 yılında, Belçika’da dünyaya geldi. Çocukluğunda şarkı söylemeyi ve ata binmeyi seviyordu. Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimi aldıktan sonra, en büyük tutkusu olan müziğe yönelmeye karar verdi. Ailesi de bu durumu memnuniyetle karşılamış ve genç Hadise'ye destek olmuştu.

Hadise, 2003 yılında Belçika'nın "Popstar"ı olan Idool adlı yarışmaya katıldı. Finale kalan 10 isim arasında yer alamasa da birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başardı. 2Brains şirketi kısa süre sonra genç kıza sözleşme teklifinde bulundu. Hadise, yapımcıları Yves Gaillard ve Serge Ramaekers ile birlikte kayıt sürecine başlamak için stüdyoya girdi.

Hadise Açıkgöz Kimdir? Hadise'nin alış veriş çılgınlığı Hadise kendini alış verişe vurdu Hadise kesenin ağzını açtı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor