Advert

Sağlık.. Migren hastalığına kesin çözüm

Bir çok insanın hayatını karartan Migren hastalığının tedavisi bulundu. Uzmanlar Migren'den kurtulmak için sağlıklı bir cinsel yaşam öneriyorlar

Sağlık.. Migren hastalığına kesin çözüm

Alman ve Amerikalı bilim adamları baş ağrısı ve migrenle ilgili olarak yapılan araştırmada hastalığın tedavisi için ilaç yönteminin uygun olmadığını ve bu sorunla ilgili en etkili çözümün seks olduğunu açıkladılar. 

Cinsel ilişki sırasında nefes alıp vermek, stresten arınırken, doyuma ulaşılmasını ve uzun süreli rahatlama sağlıyor. 3-20 Dakika arası süren cinsel ilişkilerin rahatlatıcı etkisi gün boyu devam ederken ağrılarında bu sayede yok olmasına neden oluyor.

Düzenli bir cinsel hayatı olan kişilerin, migren ve baş ağrısı gibi sorunları yaşamadığı ve oldukları yaştan 2 ila 8 yaş kadar genç göründükleri de iddia ediliyor. Almanya’nın Munster Üniversitesi nöroloji ekibinin 1000 migren ve şiddetli baş ağrısı çeken hasta üzerinde yaptığı bir araştırmaya göre cinsel ilişki baş ağrısına iyi geliyor.

Hastaların çoğunluğunun baş ağrısı sırasında cinsel ilişkiye girmediklerini vurgulayan araştırmacılar, seks esnasında ağrıya dayanıklılığı artıran endorfin maddesinin salgılanmaya başlandığını, bunun da baş ağrısını azalttığına hatta tamamen bitirdiğini açıkladılar.

Ayrıca bilim adamları Seksin sadece baş ağrısı ve migren için değil birçok alanda da faydalı ve insan vücudu için yararlı olduğunu ifade etti.

Seks Migren Baş Ağrısı Migrene Ne İyi Gelir? Seks Migrene İyi Geliyor Migrene Dogal Çözüm Migren ve Seks Baş Ağrısına Seks Çözüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı