Advert

Sağlam imza.. İşte ilk sözleri

Kayserispor ile Ertuğrul Sağlam anlaşmaya vardı. Sözleşmeye imzayı atan Ertuğrul Sağlam, kurduğu cümle ile taraftarın gönlüne heyecan düşürdü. İşte o sözler

Sağlam imza.. İşte ilk sözleri

Kayserispor'da 2. Ertuğrul Sağlam dönemi başladı. Marius Sumudica'nın görevinden ayrılmasından sonra boşalan teknik direktörlük koltuğuna Ertuğrul Sağlam geçti. Tecrübeli teknik direktörile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Ertuğrul Sağlam, imzayı attı ve taraftarın gönlüne heyecanı düşürdü.

15 dakika sürmedi
Kayserispor tesislerinde imza töreni düzenledi. Başkan Erol Bedir, "Bugün güzel bir havada güzel bir başlangıç için birlikteyiz. Biraz sonra atacağımız imzalarımızın hep Kayseri’ye hem Kayserispor’a hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Dün itibariyle Sumudica ile yollarımızı karşılıklı görüşerek ayırdık. En ufak bir sıkıntı yaşamadan, birbirimizi kırmadan ayrıldık. Sonrasında Ertuğrul hocamızı aradım çalışmasını, kariyerini ve kişiliğini çok yakından bildiğim bir arkadaşımız. Kendisini Kayserili gibi hisseden ve buraya emek vermiş bir hocamız. Bana göre yarım kalan bir sevda var ve o sevdanın tamamlanması lazım. Telefonda 15 dakika bile konuşmadık. ’Başkanım Kayseri benim ikinci memleketim, ben orada kariyer yapmaya başladım ve o kariyer bana uğurlu geldi. Eğer Anadolu’da çalışacaksam, bunun adı Kayserispor’dur’ dedi. Bugün itibariyle geldi. Hasret giderdik ve Kayserispor’u nasıl yukarılara çıkaracağımızı konuştuk" dedi.

Sağlam'ın sözleri
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da, "Bugün güzel bir gün. Hepimizin beklediği Ramazan’ın ilk günü. Her şeyden önce Ramazan ile başlayan bu birlikteliğin hayırlı olacağına inanıyorum. Burada olmama vesile olan Kayserispor taraftarına, başkanımıza ve onunla fikir birliği yapan herkese çok teşekkür ederim. Çok mutlu ve gururlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Kayseri’ye indiğim zaman kendi memleketimize gelmiş olmanın huzuru içimi kapladı. Uzun yıllar sonra tekrar Kayseri’de olmanın heyecanını yaşıyorum. İnşallah Türk futboluna altın harflerle yazılacak yeni bir başarını hikayesinin temelleri bugün burada atılıyor. Herkes iyi niyetli" şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından sözleşme imzalandı.

Haber: İlyas KAPLAN

Kayserispor Ertuğrul Sağlam Ertugrul Saglam Ertugrul Saglam Erol Bedir Kayserispor imza Kayserispor transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hayırlı olsun.     2018-05-21 hoca azcık başarı gösterince bjk ye bu takımı tercih etme 1 kere hata yaptın bjk seni yarıyolda bıraktı. hadi bjk de yetiştin vefa dedin eyvallah dedik ama onlar sana vefa demedi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu