Sadettin Saran Kimdir – 5 yıl mahkemede bitti

Yakından takip edilen ünlü iş adamının 5 yıllık evliliği tek celsede bitti.

Sadettin Saran Kimdir – 5 yıl mahkemede bitti

Sadettin Saran ile Emek Külür’ün 5 yıllık evlilikleri dün sonlandırdı. Özel bir gazetede yer alan habere göre ünlü çift, dün Bakırköy Aile Mahkemesi’nde görülen davada anlaşmalı olarak boşandı. Emek Külür, ünlü işadamından nafaka talep etmedi.

Çiftin evlilik boyunca elde ettikleri mal varlığı ise ortak olarak bölündü. Sadettin Saran’ın boşanma davası açtığı Külür’ün bu üçüncü evliliğiydi.

Sadettin Saran Kimdir?
1964 yılında dünyaya gelmiştir. Türk iş adamı ve spor yöneticisi. Amerika Birleşik Devletleri'nde Kentucky Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği Eğitimi almıştır. Daha sonra Türkiye'ye gelen Saran, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığında çalışmıştır. 1989 yılında SARAN International’ı kurdu. Lockheed Martin, Raytheon International, ESPN, Geest Inc.gibi dünya devlerinin temsilciliklerini üstlendi. 1990-1995 yıllarında Martin Marietta’nın Ankara ofisinde Genel Müdür Yardımcısı, arkasından Genel Müdürü olarak çalıştı. 1995 yılında SARAN Şirketler Grubu'nun başına geçti. 1995 yılında kurulan Saran Holding, Türkiye'de medyadan enerjiye, spordan hizmet sektörüne kadar yedi farklı dalda hizmet veren, yurt dışı ortaklıklarıyla her geçen gün büyüyen bir organizasyon yapısına sahiptir.

Sadettin Saran Kimdir? Sadettin Saran boşandı Emek Külür Emek Külür boşandı mı Sadettin Saran boşandı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı