Rüzgar Erkoçlar’ın evlilikte ilk sorunu

Geçtiğimiz günlerde yeni evlerine taşınan çiçei burnunda olan çift Rüzgar Erkoçlar ile Tuğba Beyazoğlu'nun tartışması komşularını rahatsız etti.

Rüzgar Erkoçlar’ın evlilikte ilk sorunu

Eşya taşıma sırasında sinirleri gerilen Rüzgar ve Tuba birbirlerine bağırmaya başladı. Oyuncu Rüzgar Erkoçlar ile eşi Tuğba Beyazoğlu'nun taşınma gerginliği komşularına kadar ulaştı. Rüzgar Erkoçlar, 27 Eylül'de bir süredir birlikte olduğu Tuğba Beyazoğlu ile evlenmişti.

Bahçeköy'deki bir mekanda dünya evine giren çifti yakınları yalnız bırakmamıştı. İkili geçtiğimiz günlerde yeni evlerine taşındı. Eşya taşıma sırasında sinirleri gerilen Rüzgar ve Tuba birbirlerine bağırmaya başladı.

Yükselen seslerden rahatsız olan mahalle sakinleri camlara çıkarak ikiliyi izledi. Erkoçlar geçtiğimiz hafta damatlığını üzerinden çıkarmadan eşiyle birlikte kuyumcunun yolunu tutarak altınlarını bozdurmuştu. Önlem olarak da kuyumcunun kepenklerini yarım olarak kapattıran oyuncu "Çekmeyin rica ediyorum, kuyumcuya geldik.

Daha balayına bile gidemedik" demişti. Çift, Rüzgar Erkoçlar'ın sinema filminden dolayı balayına çıkamamıştı. Bu haber sonrası ünlü oyuncunun bu hareketi sosyal medya üzerinden de tepkilere neden oldu. Yeni evli çift böylelikle ilk gerginlini yaşamış oldu.

Rüzgar Erkoçlar Rüzgar Erkoçlar’ın ev sorunu Rüzgar Erkoçlar ile Tuğba Beyazoğlu tartıştı Tuğba Beyazoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı