Rüzgar Erkoçlar “Ağzına sağlık canım eşim”

Evlenir evlenmez düğün takılarını bozdurmak için kuyumcunun yolunu tutan Rüzgar Erkoçlar ve eşi Tuba Beyazoğlu kendilerine yapılan ağır eleştirilere cevap verdi.

Rüzgar Erkoçlar “Ağzına sağlık canım eşim”

Önlem almak için düğün takılarını bozdurmak için kuyumcuya giden çift ağır eleştirilen kurbanı oldu. Önceki gün damatlığını çıkarmadan Nişantaşı'nda bir kuyumcuda görüntülenen çift takıları nakde çevirirken görüntülendi.

31 yaşındaki oyuncu ve eşi bu durum karşında kendilerini eleştirenlere de sosyal medyadan cevap verdi. Tuğba Beyazoğlu, sosyal medyada yayınladığı açıklamada, "Hey siz boş insanlar. İçleri fesatlık çürümüş kişilikler söylediklerinizi tabii ki kaale almıyoruz. Çünkü siz hiçbir şeysiniz bu hayatta ve öyle de toprağa gireceksiniz.

Biz aşkı yaşarken siz yalnızlığınızda boğulacaksınız. Biraz laf sokmak hakkım bence. Gerektiği yerde çok da güzel üslup değiştirip cevap veririm. Dua edin seviyenize inmiyorum. Resimlerimize, mutluluğumuza bakıp siz orada imrenirken biz de bu resim gibi gülmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. Eşinin bu açıklamalarına destek veren Rüzgar Erkoçlar 'Ağzına sağlık canım eşim' mesajını paylaştı.

Rüzgar Erkoçlar Tuba Beyazoğlu Tuba Beyazoğlu açtı ağzını yumdu gözünü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor