Rüya 9.bölüm fragmanı yayınlandı Bulut ölecek mi

Başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe, Özge Özder ve Atilla Saral paylaştığı Rüya 9.bölüm fragmanı yayınlandı.

Rüya 9.bölüm fragmanı yayınlandı Bulut ölecek mi

Gold Film imzalı, yönetmenliğini Cemal Şan yaptığı Rüya yayınlandığı günden bu yana tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Diğer yandan merak edilen 9.bölüm fragmanı da yayınlandı.

Show TV ekranların da yayınlanan ve oldukça dikkat çeken dizi 8.yeni bölümüyle izleyicilerin nefesini kesti. Yayınlanan son bölümde, Bulut ve Elif tartışarak ayrılma noktasına geliyor. Bu durumun üzüntüsünü yaşayan Bulut'a yolda yürürken araba çarpıyor. Bu durumda dizinin seyircileri Bulut öldü mü sorusuna yanıt aradı.
 

RÜYA 8.BÖLÜMDE YAŞANANLAR:
Ruhşan, Bulut’a gizliden yaptırmış olduğu DNA test sonuçlarını verir ve sonuç negatiftir. Cihan İstanbul’dan uzakta teknede dinlenirken karşısına Şahika çıkar. Şahika’nın teknede olduğundan haberiz olan Cihan davetsiz misafiri karşısında şaşkındır. Bulut, Elif’e Ruhşan’ın gizliden yaptırmış olduğu DNA sonucunu açıklar. Elif’in Alaz’a karşı şüpheleri artık tamamen doğrulanmıştır.
 
Alaz’ın Giraylar ailesine karşı olan nefreti artık gün yüzüne çıkmıştır. Gülendam Cemre’den almış olduğu flash diski açar, karşısına çıkan itiraf ile şaşkına döner. Gülendam da Alaz’ın Cihan’ın oğlu olduğu gerçeğini öğrenmiştir. Gülendam, Giraylar ailesinden para kopartmak için nasıl bir plan yapacaktır? Sefer Vuslat’tan Yıldız’ı ister. Yıldız bu duruma ne diyecektir?  17 Eylül’de yayınlanacak olan 9.bölümde merak edilen tüm sorular yanıt bulacak.

Rüya Rüya 9.bölüm fragmanı Rüya dizisi 9.bölüm fragmanı Rüya yeni bölümde neler yaşandı Rüya dizisi 8.bölüm Rüya 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı Rüya Bulut Rüya Elif
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum