Reyting mücadelesine bir dizi daha

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Ver Elini Aşk bu akşam başlıyor.

Reyting mücadelesine bir dizi daha

Metropol insanı Kaan, köylü kızı dadı Ayperi ve dünyalar tatlısı Su bebeğin eğlenceli hikayelerini işleyecek olan aile komedisi Ver Elini Aşk için geri sayım başladı.

Dizinin konusu:
Kaan, Amerika'da eğitim gördükten sonra yanına 9 aylık kızını da alıp İstanbul'a gelip iş yaşamına başlar. Su, bakıcıların gözetimindeyken, Kaan işine zaman ayırabilmeyi başarır; fakat Su karşısına çıkan tüm bakıcıları küçük yaşına rağmen bezdirip, kaçırmayı becerince Kaan için büyük sıkıntı olmaya başlar. İşe gizlice sokup bakımını kendi sağlamaya çalışsa da işin üstesinden gelemez. Ayperi de bu noktada devreye girer.

Ayperi, babasının evi terk etmesinden ve annesinin ölümünden sonra dedesi ile ninesinin yanında Gaziantep'in bir köyünde yaşamaktadır. Dedesi Asım ve Kaan'ın dedesi Emin Ağa arkadaştır. Kıbrıs savaşında aynı birlikte savaşırken Asım, Emin Ağanın hayatını kurtarmıştır. Asım'ın, Emin Ağadan tek bir isteği vardır: Ayperi'nin, torunu Kaan ile evlenmesi. Bunu duyan Ayperi, tanımadığı birisi ile evlenmeyi istemez ve İstanbul'a kaçar.

Kader, Ayperi ve Kaan'ı aynı şirkette karşılaştırır. Ayperi şirkete temizlikçi olarak girmiştir. Kaan, yine dadısını kaçmasını sağlayan Su'yu işe getirir. Şirketin deposunda sakladığı Su'ya bakmaya çalışırken Ayperi tarafından yakalanır. Ayperi, Su'yu çok sevmiştir. Aralarında bir bağ oluşur. Kaan'da, Ayperi ve kızı Su arasındaki uyumu gördükten sonra ona dadılık teklifini yapar. Ayperi artık, ağası ve dedesinin evlendirmeye çalıştığı kişinin evine dadı olarak girmiştir.

Ver Elini Aşk Ver Elini Aşk yeni bölüm Ver Elini Aşk 1.bölüm fragmanı Ver Elini Aşk 2.bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı