PUBG ücretsiz oynamak istiyorsanız

Son zamanların trend oyunlarından birisi olan PUBG (Player Unknown's Battle Grounds) oyununu ücretsiz oynamak isteyenler bu haberimize dikkat etmeli

PUBG ücretsiz oynamak istiyorsanız

Kısa sürede zamane çocuklarının ve gençliğinin internet ortamında en çok oynadığı oyunlar arasına girmeyi başaran PUBG (Player Unknown's Battle Grounds) her geçen gün hayran kitlesini katlamaya devam ediyor. Kore firması Bluehole tarafından yayına sunulan PUBG, tam bir düello oyununu andırıyor.

İnsanların zevkle oynadığı bu oyun online ve ne yazık ki ücretli. Bir sefere mahsus olmak üzere 69 TL ödenerek lisansı alınan ve download edilerek masaüstü veya labtop bilgisayarlar aracılığıyla oynanan PUBG için ücretsiz oynama fırsatı arayanların sayısı epey fazla.

Bluehole firması, PUBG oyununu ücretsiz olarak indirmek ve oynamak isteyenlere kötü bir haber verdi. Firma yetkilileri, PUBG oyununun ücretsiz olarak indirmek ve oynamanın mümkün olmadığını ifade ettiler. Bu oyunu oynamak isteyen insanların 69 TL karşılığında aldığı lisans ise 1 kişiye mahsus. 

PUBG nereden alınır?
PUBG oyunu bir kaç ay önce piyasaya çıktı. Steam isimli siteye girerek üye olunuyor. Sonrasında Steam Yüklemesi yapılması sağlanıyor. Mobil ödeme, Kredi kartı, banka kartı vasıtasıyla 69 TL ödeme yapılması şart. Sonrasında ise PUBG indirmeye hazır hale geliyor ve oyunu download edilip kuruluyor.

PUBG nasıl oynanır?
PUBG hayatta kalma oyunu. CS GO'dan farklı olarak Takım halinde değil Bireysel oynanan bir oyun. Oyun alanları 32 ve 64 kişilik. Herkes bireysel olarak oyun alanında yerini alıyor ve hayatta kalmaya çalışıyor. Bu oyuda herkes birbirini öldürüyor ve son olarak hayatta kalmayı başaran kazanıyor. Ödül ise sanal para ve tabiki bu para ile bir sonraki oyun için materyal (elbise, ayakkabı, şapka) alabiliyor. oyun alanları ormanlık, dağlık ve şehir içinde hangar türünde yerlerden ibaret..

Player Unknown's Battle Grounds PUBG PUBG oyunu PUBG ücretsiz oynamak Bluehole
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı