PUBG DOTA 2 yi Tahtından Etti

Eş zamanlı oyun PUBG, oynanma düzeyi ile yine eş zamanlı oynanan DOTA 2 nin oynanma rekorunu kırarak zirveye yerleşti.

PUBG  DOTA 2 yi Tahtından Etti

Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan ve dünya çapında en çok oynanan oyunlardan birisi olan Player Unknowns Battlegrounds en büyük rakiplerinden olan Dota 2 oyununu geçerek dünya sıralamasında zirveye yerleşti.

Geçtiğimiz haftalar da Player Unkown’s Battleground’s kısaca PUBG, eş zamanlı oynanma rekoru kırarak bütün rakiplerini geride bıraktı.

Oyun severler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Player Unkown’s Battleground oyunun önümüzdeki aylarda da kendi rekorunu kırması bekleniyor.

Uzun süredir rekoru elinde tutan Player Unkown’s Battleground 16 Eylül 2017de tarihinde net olarak 1,348,374 kişinin tarafından eş zamanlı oynanarak Steam’de Mart tarihinde en fazla 1,291,328 kişinin eş zamanlı oynanmış o Dota 2nin oyuncu rekorunu kırarak oyunu tahtından etti. 

Birçok oyuncunun merak ettiği eş zamanlı oyuncu bilgileri ise; Steam Charts adı verilen aktif bir uygulama sayesinde alınıyor. Verileri detaylı bir şekilde değerlendiren Steam Charts uygulaması aynı zamanda oyunculara da oyun sıralamalarını, indirme oranlarını ve satın alma durumlarını takip etme imkânı da veriyor.

Dünyanın her kesimden oyuncu kitlesine sahip oaln Player Unkow’s Battleground Türkiye’de ise Nfinity Games tarafından Türkçe sürümü ile oyun severlerle buluşturuluyor.

Bir uçağın içerisinde 100 kişinin mücadelesi üzerine kurulu olan oyunda Battle Royal, yanı son kalan kazanır kuralı işliyor.

PUBG severlerin yoğun istekleri üzerine sürekli güncellenen PUBG oyununun yeni güncellemeleri ise oyun severler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

 

DOTA 2 PUBG
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı