Pes artık.. Böyle hırsız görülmedi

Huylu huyundan vazgeçmedi. 1 yılda 14 araç çaldı, cezaevinden izinli çıktığı gün 3 otobüs daha çaldı.

Pes artık.. Böyle hırsız görülmedi

Kayseri'de akıllara durgunluk verecek bir olay daha yaşandı. Bir oto faresi onca hırsızlığın üzerinden girdiği cezavinden izinli çıktı ancak huylu huyundan vazgeçmedi. 1 yılda 14 araç çaldı, cezaevinden izinli çıktı 3 otobüs ve 1 kamyon daha çaldı

Pes artık
Kayseri'de 2017 yılı içerisinde 14 ayrı oto hırsızlığı yapan ve yakalanarak tutuklanan şahıs, cezaevinden izinli çıkmasıyla beraber 3 otobüs ve 1 kamyon daha çaldı. Son zamanlarda kentte meydana gelen otobüs ve kamyon hırsızlığı olayları ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı.

Yine yaptı
Yapılan çalışmalarda benzer yöntemle oto hırsızlığı yapan ve 2017 yılı içerisinde 3 farklı zamanda yakalanarak 14 ayrı oto hırsızlığı olayından tutuklanan Yunus K'nın cezaevinden 1 hafta izinli çıktığı tespit edildi. Şüphelerini Yunus K.'nın üzerinde yoğunlaştıran ekipler şahsı yakalayarak gözaltına aldı. Yunus K.'nın sorgusunda kayıp olan 2 otobüsün yerini gösterdiği ve toplamda 4 oto hırsızlık olayını gerçekleştirdiğini itiraf ettiği öğrenildi. Yunus K., işlemlerin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Kayseri Yunus K Oto hırsızı Yunus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de şeffaf ihale
Melikgazi’de şeffaf ihale
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında