PES 2018 Demosu Geliyor

Konami tarafından yapımcılığı üstlenilen, PES futbol severlere bir süpriz yaparak PES 2018 ile futbol severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

PES 2018 Demosu Geliyor

FIFA’nın en büyük rakiplerinden olan PES 2018 demosu ile oyun severlerle tanışmaya hazırlanıyor.

Konami’ den yapılan açıklamaya göre FIFA'nın en büyük rakiplerinden birisi olan PES, bu yıl futbol severlere büyük bir sürpriz yaparak, PES 2018 ile oyun severlerle buluşacak.

Yapımcılığının Konami tarafından üstlenildiği PES bu yıl farklı bir deneyime imza atarak futbol severlerin karşısına PES 2018 ile çıkacak.

Konami'nin yapımcılığını üstlendiği PES 2018 demonun oyuncularla buluşturulma tarihi ise Gamescom etkinliğinde açıklama yapıldı.

Gamescom etkinliğinde verilen bilgilere göre PES 2018’in demo; 30 Ağustos 2017 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına yüklenerek futbol severler ile tanıştırılacak.

PES 2018 demo sürümünde hangi takımlara yer verileceğine dair henüz bir yapılan bir açıklama bulunmuyor.

Fakat oyun severler tarafından yapılan tahminler ve isteklere göre; PES 2018' de hali hazırda bulunan Brezilya ve Fransa takımlarına ek olarak, Barcelona ve Real Madrid takımlarının da PES 2018 demo sürümünde yer alması bekleniyor. 

PES’in yapımcılığını üstlenen Konami, oyunculara PES 2018’in içeriği ile ilgili müjdeli haberler de verdi.

Edinilen bilgilere göre REAL Touch + özelliği ile oyuncuların gelen topun yüksekliğini, hızını ve topu kontrol etmek için vücutlarının göğüs, kafa ve bacak kısımlarını hızlı bir biçimde biçim de kullanmalarının sağlanacağı belirtildi.

PES 2018, için ise çıkış tarihi olarak  12 Eylül 2017 tarihi verildi.

PES FIFA PES 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Antalyaspor .. Hamza Hamzaoğlu depremi
Antalyaspor .. Hamza Hamzaoğlu depremi