Pelin Akil’ın eşiyle ilgili itirafı şok etti

Star TV’nin sevilen dizisi Çember’de eşi Anıl Altan ile rol alan Pelin Akil, Damat Takımı filminin galasında eşiyle ilgili öyle bir itirafta bulundu ki.

Pelin Akil’ın eşiyle ilgili itirafı şok etti

Damat Takımı filminin galası önceki gün Kanyon’da yapıldı. Genç oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle merak uyandıran filmin galası sırasın da Pelin Akil eşiyle ilgili itirafta bulundu.

Ünlü oyuncu iddia sonucu, tüm basının önünde eşi Anıl Altan için “Anıl çok yakışıklı” dedi. Genç oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle merak uyandıran “Damat Takımı” filminin galası önceki gün Kanyon’da yapıldı.

Doğa Can Anafarta’nın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği, başrollerini Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Pelin Akil, Açelya Topaloğlu, Sarp Can Köroğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Özgün Aydın, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabalı ve Beyza Şekerci’nin paylaştığı Damat Takımı 20 Ekim’de vizyona giriyor. Filmin galası ise önceki akşam yapıldı.

Gösterim öncesi yapımcı Kanat Doğramacı ve oyuncularla basın mensuplarının karşısına çıkan Doğa Can Anafarta, “Mükemmel bir oyuncu kadrosuyla, seyircinin çok beğeneceği bir film çektik” dedi. Gecenin en merak uyandıran konusu ise oyuncular Furkan Andıç ile Pelin Akil’in sette girdikleri meçhul iddia oldu. Oyuncular iddianın filmle ilgili olduğunu söylediler ama ayrıntı vermediler. Buna rağmen kaybeden açıklandı; Akil iddiayı kaybettiği için Andıç’a vaat ettiği şeyi yaptı. Ve tüm basının önünde eşi Anıl Altan için “Anıl çok yakışıklı” itirafında bulundu.

Furkan Andıç Açelya Topaloğlu Özgürcan Çevik Pelin Akil Sarp Can Köroğlu Ozan Osmanpaşaoğlu Özgün Aydın Sadi Celil Cengiz Eylül Su Sapan Ceyda Kasabalı Beyza Şekerci Damat Takımı Damat Takımı filmi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
Galatasaray transfer haberi
Galatasaray transfer haberi