Payitaht Abdülhamit 22. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Bülent İnal ve Özlem Conker’in yer aldığı Payitaht Abdülhamit’in 22. bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht Abdülhamit 22. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranının sevilerek izlenen ve yakından takip edilen dizisi Payitaht Abdülhamit’in merakla beklenen ve yayınlanan 22.bölüm fragmanın da Payitaht’ın karşısına çıkacak olan bir tanığın anlatacakları Abdülahmit’i şok edecekken Parvus’u ise oldukça telaşlandıracak. Abdülhamid’i şok edecek bu gerçeğin ne olduğu merak konusu.

Reyting sıralamasına da adını yazdıran ve büyük başarılar elde eden dizi Payitaht Abdülhamit’ te   Parvus ve Mahmut’un Payitaht’a karşı olan işbirliği izleyenlerde merak uyandırmaya devam edecek.

Payitaht Abdülhamit 21. Bölümde Yaşananlar:
Cumartesi akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamit’in 21.bölümünde, Payitaht’ta eski gücüne yeniden kavuşmayı aklına koyan Mahmut Abdülhamid’e karşı Parvus ile yaptığı iş birliğine kaldığı yerden devam etmişti.

Payitaht’ın içinde gizlenen ajanların peşini bırakmayan Murad Söğütlü’den gelen ajanlar tarafından oyuna getirilerek esir alınan Selim Paşa ile biricik kızı Dilşad’ı ajanların esaretinden kurtarmayı başarmıştı.

Mahmut ile işbirliği içerisinde olan Parvus ise; Payitaht’a zarar vermek için Marco’nun komutasında bulunan, bütün gizli ajanları Payitaht’ın sokaklarına salmıştı. Payitaht’ta bulunan hâkimiyetini geri kazanmakta ısrarcı olan Mahmut Parvus ile yaptığı işbirliğinin yanı sıra aynı zamanda Şehzade Abdülkadir’i de sinsi planları sayesinde zor duruma sokmayı başarmıştı.

Payitaht Abdülhamit 22. Bölüm Fragmanı İçin Linke Tıklayınız:

 

Payitaht Abdülhamit 22. bölüm fragmanı Payitaht Abdülhamit Payitaht Abdülhamit yeni bölüm Payitaht Abdülhamit fragmanı Payitaht Abdülhamit yeni bölüm izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı