Payitaht Abdülhamid 18. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranının sevilerek takip edilen dizisi Payitaht Abdülhamid için geri sayım başlarken merak edilen 18. Yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 18. bölüm fragmanı yayınlandı

 

Yönetmen koltuğunda Emre Konuk’un oturduğu, senaryosunu Uğur Uzunok’un yazdığı dizinin başrollerinde ise, Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Can Sipahi, Selen Öztürk, İbrahim Kendirci ve Hakan Boyav yer alıyor. Payitaht Abdulhamid dizisinin ikinci sezonunun ilk bölümü, 29 Eylül Cuma günü yine TRT 1'de izleyicisi karşısında olacak olan dizinin konusu da oldukça dikkat çekici. 

Payitaht Abdülhamid Konusu:
1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan Payitaht Abdülhamid dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı'nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş. Yunan Harbi'ne yer verilecek. 1. Siyonist Kongre ile Sultan'dan istenen Filistin toprakları, Padişah'ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana gelecek. Yine Sultan'ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak diğer önemli tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat eden dizi, 'Mücadele!' Ana temasındaki mesajla seyirciye sunulacak.

Payitaht Abdülhamid 17. Bölümde Yaşananlar?
Sultan Abdülhamid bir yandan etrafındaki ihaneti temizlerken diğer yandan da devleti harbe hazırladı. Esas hedef ise İngiliz'in piyon olarak öne sürdüğü Yunan karşısında Şah olacak bir Osmanlı. Diğer yandan Sabahattin hem annesi hem babası için çabaladı. Ya ikisini de kurtaracak, ya da ikisiyle beraber helak olacak. Lakin Abdülkadir, adaleti sağlamak için elinden geleni ardında koymadı. Theodor Herzl, babasını bulmaya kararlı. Hünkâr, Jacob Herzl'ı kendi himayesinde tuttuğu sürece Theodor Herzl'ı da avucunda tutacak. Herzl buna bir son vermek zorunda.

Payitaht Abdülhamid 18. bölüm fragmanı Payitaht Abdülhamid 18. bölüm Payitaht Abdülhamid 18. bölüm izle Payitaht Abdülhamid Payitaht Abdülhamid dizisi 18. bölüm fragmanı Payitaht Abdülhamid dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor